| 31/2026 |
EH 1 |
1,670 |
26 |
6.0 |
175.0 |
1934.5
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 3
- Aantal overwinningen: 2
- Factor deelnemers: 105%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1670 * 105%) + 6 + 175) * 100%
|
J |
| 44/2025 |
EH 1 |
1,392 |
29 |
8.0 |
290.0 |
1759.6
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 4
- Aantal overwinningen: 3
- Factor deelnemers: 105%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1392 * 105%) + 8 + 290) * 100%
|
J |
| 13/2026 |
EH 1 |
1,392 |
97 |
6.0 |
170.0 |
1707.2
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 3
- Aantal overwinningen: 2
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1392 * 110%) + 6 + 170) * 100%
|
J |
| 01/2026 |
EH 2 |
1,160 |
41 |
8.0 |
340.0 |
1624.0
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 4
- Aantal overwinningen: 4
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1160 * 110%) + 8 + 340) * 100%
|
J |
| 28/2026 |
EH 1 |
1,392 |
22 |
6.0 |
195.0 |
1593.0
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 2
- Aantal overwinningen: 1
- Factor deelnemers: 100%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1392 * 100%) + 6 + 195) * 100%
|
J |
| 05/2026 |
EH 1 |
1,160 |
54 |
8.0 |
295.0 |
1579.0
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 4
- Aantal overwinningen: 3
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1160 * 110%) + 8 + 295) * 100%
|
J |
| 08/2026 |
EH 1 |
1,160 |
39 |
8.0 |
290.0 |
1574.0
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 3
- Aantal overwinningen: 2
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1160 * 110%) + 8 + 290) * 100%
|
N |
| 35/2026 |
EH 1 |
1,392 |
20 |
6.0 |
175.0 |
1573.0
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 3
- Aantal overwinningen: 2
- Factor deelnemers: 100%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1392 * 100%) + 6 + 175) * 100%
|
N |
| 27/2026 |
EJU16 Category 3 |
1,160 |
32 |
10.0 |
400.0 |
1570.0
- Afkomst uitslagen: TE
- Aantal wedstrijden: 5
- Aantal overwinningen: 5
- Factor deelnemers: nvt
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: (1160 + 10 + 400) * 100%
|
N |
| 52/2025 |
EH 2 |
1,160 |
27 |
8.0 |
335.0 |
1561.0
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 3
- Aantal overwinningen: 3
- Factor deelnemers: 105%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1160 * 105%) + 8 + 335) * 100%
|
N |
| 32/2026 |
ITF: Tennis Tour Juniors 100 |
1,409 |
48 |
4.0 |
100.0 |
1513.0
- Afkomst uitslagen: ITF
- Aantal wedstrijden: 2
- Aantal overwinningen: 1
- Factor deelnemers: nvt
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: (1409 + 4 + 100) * 100%
|
N |
| 01/2026 |
EH 1 |
1,160 |
39 |
6.0 |
180.0 |
1462.0
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 3
- Aantal overwinningen: 2
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1160 * 110%) + 6 + 180) * 100%
|
N |
| 15/2026 |
EH 1 |
1,160 |
48 |
6.0 |
180.0 |
1462.0
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 3
- Aantal overwinningen: 2
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((1160 * 110%) + 6 + 180) * 100%
|
N |
| 33/2026 |
EJU16 Category 2 |
967 |
32 |
10.0 |
320.0 |
1297.0
- Afkomst uitslagen: TE
- Aantal wedstrijden: 5
- Aantal overwinningen: 4
- Factor deelnemers: nvt
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: (967 + 10 + 320) * 100%
|
N |
| 52/2025 |
EH 1 |
806 |
45 |
4.0 |
90.0 |
980.6
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 2
- Aantal overwinningen: 1
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((806 * 110%) + 4 + 90) * 100%
|
N |
| 34/2026 |
EH 1 |
0 |
13 |
2.0 |
0.0 |
0.0 (*)
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 1
- Aantal overwinningen: 0
- Factor deelnemers: 95%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((0 * 95%) + 2 + 0) * 100%
|
N |
| 08/2026 |
EH 1 |
0 |
48 |
2.0 |
0.0 |
0.0 (*)
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 1
- Aantal overwinningen: 0
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((0 * 110%) + 2 + 0) * 100%
|
N |
| 36/2026 |
EH 1 |
0 |
21 |
0.0 |
0.0 |
0.0 (*)
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 0
- Aantal overwinningen: 0
- Factor deelnemers: 100%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((0 * 100%) + 0 + 0) * 100%
|
N |
| 44/2025 |
EH 2 |
0 |
21 |
0.0 |
0.0 |
0.0 (*)
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 0
- Aantal overwinningen: 0
- Factor deelnemers: 100%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((0 * 100%) + 0 + 0) * 100%
|
N |
| 28/2026 |
EH 1 |
0 |
95 |
0.0 |
0.0 |
0.0 (*)
- Afkomst uitslagen: AFT
- Aantal wedstrijden: 0
- Aantal overwinningen: 0
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((0 * 110%) + 0 + 0) * 100%
|
N |
| 34/2026 |
EH 1 |
0 |
44 |
0.0 |
0.0 |
0.0 (*)
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 0
- Aantal overwinningen: 0
- Factor deelnemers: 110%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((0 * 110%) + 0 + 0) * 100%
|
N |
| 32/2026 |
EH 1 |
0 |
19 |
0.0 |
0.0 |
0.0 (*)
- Afkomst uitslagen: TVL
- Aantal wedstrijden: 0
- Aantal overwinningen: 0
- Factor deelnemers: 100%
- Factor tornooien: 100%
- Berekening: ((0 * 100%) + 0 + 0) * 100%
|
N |