Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2023
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 100 ( - )
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
zo 16/04/2023 14:00 8145 TS KENTA B 8126 T.C. HOF TER BURST B 3-3 / 3-3 / 42-35 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 16/04/2023 14:00 0079 T.C. SAVANTI A 8019 K.A.V. DENDERMONDE PADEL B 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 16/04/2023 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 C 8136 T.C. TOPSPIN B 5-1 / 5-1 / 53-34 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 23/04/2023 14:00 8145 TS KENTA B 0079 T.C. SAVANTI A 4-2 / 4-2 / 44-25 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 23/04/2023 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST B 8136 T.C. TOPSPIN B 4-2 / 4-2 / 50-39 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 23/04/2023 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE PADEL B 8188 AALST PADEL 2.0 C 4-2 / 4-2 / 48-27 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 30/04/2023 14:00 0079 T.C. SAVANTI A 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 30/04/2023 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 C 8145 TS KENTA B 2-4 / 2-4 / 32-49 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 30/04/2023 14:00 8136 T.C. TOPSPIN B 8019 K.A.V. DENDERMONDE PADEL B 2-4 / 2-4 / 37-42 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 07/05/2023 14:00 8145 TS KENTA B 8136 T.C. TOPSPIN B 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 07/05/2023 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST B 8019 K.A.V. DENDERMONDE PADEL B 3-3 / 3-3 / 35-39 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 07/05/2023 14:00 0079 T.C. SAVANTI A 8188 AALST PADEL 2.0 C 1-5 / 1-5 / 34-46 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/05/2023 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE PADEL B 8145 TS KENTA B 1-5 / 1-5 / 25-46 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/05/2023 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 C 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-4 / 2-4 / 38-48 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/05/2023 14:00 8136 T.C. TOPSPIN B 0079 T.C. SAVANTI A 4-2 / 4-2 / 47-36 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (L1) 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (L1)
5039 RUNKSTER T.C. A (G1) 5039 RUNKSTER T.C. A (G1)
7044 T.C. LOVANIUM B (M2) (T) 3 3 39 5050 T.C. WIMBLEDON A (H2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5050 T.C. WIMBLEDON A (H2) (U) 3 3 44
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (C1) (T) 1 1 31 5026 T.C. LUMMEN A (J2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5026 T.C. LUMMEN A (J2) (U) 5 5 49
5041 NEERPELTSE T.C. A (B1) (T) 5 5 48 5041 NEERPELTSE T.C. A (B1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5029 T.C. MOL A (K2) (U) 1 1 30
0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A (N1) (T) 2 2 38 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (E2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (E2) (U) 4 4 44
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (F1) (T) 5 5 48 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (F1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (D2) (U) 1 1 28
5028 T.C. LANAKEN A (A1) (T) 6 6 54 5028 T.C. LANAKEN A (A1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5047 T.C. SMASH KERMT A (I2) (U) 0 0 15
5050 T.C. WIMBLEDON B (I1) (T) 3 3 37 5048 G.T. TESSENDERLO A (G2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5048 G.T. TESSENDERLO A (G2) (U) 3 3 40
0128 T.C. KROMVELD E (M1) (T) 6 6 54 0128 T.C. KROMVELD E (M1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS B (C2) (U) 0 0 24
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS E (E1) (T) 5 5 48 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS E (E1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5012 T.C. WINTERSLAG B (F2) (U) 1 1 22
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A (D1) (T) 4 4 51 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A (D1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5012 T.C. WINTERSLAG C (A2) (U) 2 2 27
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (H1) (T) 2 2 40 0226 DE MEREL SPORT A (N2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0226 DE MEREL SPORT A (N2) (U) 4 4 45
0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A (L2) (T) 5 5 52 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A (L2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
5057 TC O - TC IRIS B (B2) (U) 1 1 34
5038 T.C. LAAKDAL A (J1)
5038 T.C. LAAKDAL A (J1)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (K1)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (K1)
Nog te spelen (zo 18/06/2023 14:00)
8192 BONAIR SPORT A (AK1) 8192 BONAIR SPORT A (AK1)
8194 BOTZ PADEL B (AH1) 8194 BOTZ PADEL B (AH1)
2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A (AO1) 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A (AO1)
8197 MVP PADEL A (AJ2) (T) 6 6 54 8197 MVP PADEL A (AJ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8188 AALST PADEL 2.0 A (AF2) (U) 0 0 16
8199 PADEL ERPE-MERE B (AD1) (T) 3 3 42 8199 PADEL ERPE-MERE B (AD1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8126 T.C. HOF TER BURST B (AC2) (U) 3 3 41
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (AM1) (T) 1 1 38 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C (AI2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C (AI2) (U) 5 5 49
8172 VZW TC STERRENBOS A (AN1) (T) 3 3 44 8172 VZW TC STERRENBOS A (AN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO C (AE2) (U) 3 3 36
8182 SHARP RECREAN B (AL1) (T) 2 2 45 8206 PADELCLUB PAQUITO D (AG2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO D (AG2) (U) 4 4 49
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AF1) (T) 5 5 53 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8182 SHARP RECREAN D (AN2) (U) 1 1 30
8194 BOTZ PADEL A (AI1) (T) 4 4 45 8194 BOTZ PADEL A (AI1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B (AD2) (U) 2 2 33
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (AG1) (T) 2 2 35 8072 T.C. STEKENE B (AH2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8072 T.C. STEKENE B (AH2) (U) 4 4 46
8172 VZW TC STERRENBOS B (AO2) (T) 3 3 39 8057 T.C. MERELBEKE B (AK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8057 T.C. MERELBEKE B (AK2) (U) 3 3 47
8105 TC VELINA A (AL2) (T) 2 2 38 8195 LIVINUS PLANET A (AM2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8195 LIVINUS PLANET A (AM2) (U) 4 4 45
8145 TS KENTA B (AC1)
8145 TS KENTA B (AC1)
8188 AALST PADEL 2.0 D (AE1)
8188 AALST PADEL 2.0 D (AE1)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (AJ1)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (AJ1)
Nog te spelen (zo 18/06/2023 14:00)
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (AS1) 2013 OSTEND TENNIS CLUB C (AS1)
2050 TP RUMBEKE D (AZ1) 2050 TP RUMBEKE D (AZ1)
2147 T.C. LOGAN A (AY1) 2147 T.C. LOGAN A (AY1)
2013 OSTEND TENNIS CLUB B (AP1) 2013 OSTEND TENNIS CLUB B (AP1)
2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B (AR2) (T) 2 2 40 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B (AT2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B (AT2) (U) 4 4 47
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A (AV2) (T) 2 2 36 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A (AQ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A (AQ2) (U) 4 4 43
2090 T.C. KOKSIJDE A (BA1) (T) 6 6 54 2090 T.C. KOKSIJDE A (BA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
2013 OSTEND TENNIS CLUB E (AX2) (U) 0 0 16
2207 TODOS A (AU1) (T) 5 5 50 2207 TODOS A (AU1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
2008 T.C. DUINBERGEN A (AW2) (U) 1 1 36
8022 T.C. EEKLO B (AQ1) (T) 5 5 48 8022 T.C. EEKLO B (AQ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (AS2) (U) 1 1 27
2207 TODOS B (AT1) (T) 4 4 48 2207 TODOS B (AT1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A (AU2) (U) 2 2 40
2029 KTC ISSERA A (BA2) (T) 5 5 52 2029 KTC ISSERA A (BA2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
2053 T.C. KORTEMARK A (AZ2) (U) 1 1 23
8131 T.C. LUDOVIEK A (AP2) (T) 3 3 42 8131 T.C. LUDOVIEK A (AP2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
2027 K.G. WITTE BEER C (AY2) (U) 3 3 37
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (AW1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (AW1)
2205 PLATFORM PADEL A (AV1)
2205 PLATFORM PADEL A (AV1)
2027 K.G. WITTE BEER B (AX1)
2027 K.G. WITTE BEER B (AX1)
2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (AR1)
2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (AR1)
Nog te spelen (zo 18/06/2023 14:00)
8212 THE PADEL POINT A (Z1) 8212 THE PADEL POINT A (Z1)
0241 Garrincha Antwerpen Noord A (U1) 0241 Garrincha Antwerpen Noord A (U1)
8136 T.C. TOPSPIN A (AB2) (T) 2 2 36 0211 PACHANGA PADEL A (S2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0211 PACHANGA PADEL A (S2) (U) 4 4 47
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A (T1) (T) 5 5 49 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A (T1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0128 T.C. KROMVELD A (P2) (U) 1 1 37
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL A (W1) (T) 3 3 40 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL A (W1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (AA2) (U) 3 3 38
7109 Tennis & Padel Meerdaal A (O1) (T) 5 5 53 7109 Tennis & Padel Meerdaal A (O1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0217 ARENAL MECHELEN A (X2) (U) 1 1 25
0215 ANTWERP PADEL CLUB B (R1) (T) 6 6 54 0215 ANTWERP PADEL CLUB B (R1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB C (Y2) (U) 0 0 18
0063 BORGERWEERT A (V1) (T) 4 4 50 0063 BORGERWEERT A (V1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0128 T.C. KROMVELD C (Q2) (U) 2 2 30
0211 PACHANGA PADEL B (Q1) (T) 1 1 28 7032 T.C. DE JONGE WINGERD B (O2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
7032 T.C. DE JONGE WINGERD B (O2) (U) 5 5 51
8187 HANGAR PADEL CLUB B (Y1) (T) 5 5 50 8187 HANGAR PADEL CLUB B (Y1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (U2) (U) 1 1 29
0084 MOLENBOS NIJLEN A (P1) (T) 5 5 52 0084 MOLENBOS NIJLEN A (P1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0240 EL CITADEL B (V2) (U) 1 1 27
7003 BRUSSELSE T.C. C (AA1) (T) 3 3 46 7003 BRUSSELSE T.C. C (AA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0140 TPC DUVELS A (T2) (U) 3 3 37
0140 TPC DUVELS C (X1) (T) 1 1 37 0048 STEPP C (Z2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 14:00)
0048 STEPP C (Z2) (U) 5 5 52
0240 EL CITADEL A (R2) (T) 4 4 41 0240 EL CITADEL A (R2) Beëindigd na overwinning (zo 21/05/2023 14:00)
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B (W2) (U) 2 2 41
7056 T.C.DE WEHZEL A (S1)
7056 T.C.DE WEHZEL A (S1)
8106 T.C. SOKS A (AB1)
8106 T.C. SOKS A (AB1)
Nog te spelen (zo 18/06/2023 14:00)