Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2023
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
za 22/04/2023 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5005 KGTP DEN BRUUL B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 22/04/2023 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 29-30 Afgerond
za 22/04/2023 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 1-2 / 3-4 / 34-37 Afgerond
za 29/04/2023 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 29/04/2023 09:00 5005 KGTP DEN BRUUL B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 3-0 / 6-1 / 41-18 Afgerond
za 29/04/2023 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 06/05/2023 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5005 KGTP DEN BRUUL B 0-3 / 2-6 / 32-47 Afgerond
za 06/05/2023 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 06/05/2023 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 16-37 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 13/05/2023 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 13/05/2023 09:00 5005 KGTP DEN BRUUL B 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 20-30 Afgerond
za 13/05/2023 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 20/05/2023 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 1-2 / 2-5 / 24-41 Afgerond
za 20/05/2023 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5005 KGTP DEN BRUUL B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 20/05/2023 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 0-3 / 0-6 / 8-37 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5077 TC HECHTEL-EKSEL B (F1) 5077 TC HECHTEL-EKSEL B (F1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (C1) 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (C1)
5048 G.T. TESSENDERLO A (E1) 5048 G.T. TESSENDERLO A (E1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1)
5027 TC MAASEIK A (L2) (T) 2 5 41 5027 TC MAASEIK A (L2) Afgerond (za 27/05/2023 09:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (K2) (U) 1 2 24
5007 K. TONGERSE T.C. A (H2) (T) 1 2 19 5038 T.C. LAAKDAL A (D2) Afgerond (za 27/05/2023 09:00)
5038 T.C. LAAKDAL A (D2) (U) 2 4 29
5005 KGTP DEN BRUUL A (B1) (T) 2 5 34 5005 KGTP DEN BRUUL A (B1) Afgerond (za 27/05/2023 09:00)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (J2) (U) 1 3 32
5075 Tennis & Padel Netevallei A (A1) (T) 0 0 16 5026 T.C. LUMMEN B (G2) Afgerond (za 27/05/2023 09:00)
5026 T.C. LUMMEN B (G2) (U) 3 6 36
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (L1) (T) 2 4 24 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (L1) Beëindigd na overwinning (za 27/05/2023 09:00)
5085 TPC KOERSEL A (E2) (U) 0 0 7
5057 TC O - TC IRIS A (K1) (T) 2 4 30 5057 TC O - TC IRIS A (K1) Afgerond (za 27/05/2023 09:00)
5052 T.C. ZELEM A (C2) (U) 1 3 31
5021 LOMMELSE T.C. A (F2) (T) 0 0 4 5048 G.T. TESSENDERLO C (A2) Afgerond (za 27/05/2023 09:00)
5048 G.T. TESSENDERLO C (A2) (U) 3 6 36
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B (B2) (T) 3 6 37 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B (B2) Afgerond (za 27/05/2023 09:00)
5050 T.C. WIMBLEDON B (I2) (U) 0 0 9
5026 T.C. LUMMEN A (D1)
5026 T.C. LUMMEN A (D1)
5050 T.C. WIMBLEDON A (H1)
5050 T.C. WIMBLEDON A (H1)
5050 T.C. WIMBLEDON D (G1)
5050 T.C. WIMBLEDON D (G1)
5008 K.T.C. MEULENBERG C (J1)
5008 K.T.C. MEULENBERG C (J1)
Nog te spelen (za 24/06/2023 09:30)