Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2023
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 100 ( - )
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
vr 14/04/2023 19:00 8197 MVP PADEL I 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN E 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 14/04/2023 19:00 8194 BOTZ PADEL G 8203 ACASA PADEL LAARNE A 3-3 / 3-3 / 40-47 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 14/04/2023 19:00 8183 PADEL 4U2 GENT D 8065 T.C. WACHTEBEKE D 3-3 / 3-3 / 32-48 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 21/04/2023 19:00 8197 MVP PADEL I 8194 BOTZ PADEL G 3-3 / 3-3 / 43-38 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 21/04/2023 19:00 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN E 8065 T.C. WACHTEBEKE D 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 21/04/2023 19:00 8203 ACASA PADEL LAARNE A 8183 PADEL 4U2 GENT D 2-4 / 2-4 / 32-44 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 28/04/2023 19:00 8194 BOTZ PADEL G 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN E 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 28/04/2023 19:00 8183 PADEL 4U2 GENT D 8197 MVP PADEL I 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 28/04/2023 19:00 8065 T.C. WACHTEBEKE D 8203 ACASA PADEL LAARNE A 3-3 / 3-3 / 47-33 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 05/05/2023 19:00 8197 MVP PADEL I 8065 T.C. WACHTEBEKE D 4-2 / 4-2 / 47-35 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 05/05/2023 19:00 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN E 8203 ACASA PADEL LAARNE A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 05/05/2023 19:00 8194 BOTZ PADEL G 8183 PADEL 4U2 GENT D 4-2 / 4-2 / 47-40 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 12/05/2023 19:00 8203 ACASA PADEL LAARNE A 8197 MVP PADEL I 2-4 / 2-4 / 47-45 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 12/05/2023 19:00 8183 PADEL 4U2 GENT D 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN E 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
vr 12/05/2023 19:00 8065 T.C. WACHTEBEKE D 8194 BOTZ PADEL G 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5110 PADEL PEER D (B1) 5110 PADEL PEER D (B1)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN F (W1) 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN F (W1)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (L1) 5108 TC KATTEBERG BILZEN A (L1)
5021 LOMMELSE T.C. C (P1) 5021 LOMMELSE T.C. C (P1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN F (Y1) 5103 TENNISCENTRUM ALKEN F (Y1)
5050 T.C. WIMBLEDON C (Z1) 5050 T.C. WIMBLEDON C (Z1)
5050 T.C. WIMBLEDON D (X2) (T) 6 12 108 5050 T.C. WIMBLEDON D (X2) Niet aangevangen (vr 19/05/2023 19:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE C (V2) (U) 0 0 0
5008 K.T.C. MEULENBERG D (N2) (T) 2 2 38 5103 TENNISCENTRUM ALKEN M (H2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN M (H2) (U) 4 4 49
5048 G.T. TESSENDERLO D (U2) (T) 2 2 36 5021 LOMMELSE T.C. A (K2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5021 LOMMELSE T.C. A (K2) (U) 4 4 52
5009 KTC RAPID WATERSCHEI C (F1) (T) 2 2 31 5005 KGTP DEN BRUUL A (S2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5005 KGTP DEN BRUUL A (S2) (U) 4 4 50
5108 TC KATTEBERG BILZEN B (J1) (T) 3 3 36 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (A2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (A2) (U) 3 3 45
5110 PADEL PEER G (G1) (T) 3 3 42 5110 PADEL PEER G (G1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5034 T.C. BASVELD B (R2) (U) 3 3 40
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (Q1) (T) 5 5 48 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (Q1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A (C2) (U) 1 1 25
5103 TENNISCENTRUM ALKEN D (T1) (T) 2 2 40 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E (M2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN E (M2) (U) 4 4 39
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (I1) (T) 5 5 47 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (I1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS D (E2) (U) 1 1 34
5017 KON. METALLIC T.C. D (O1) (T) 1 1 27 5110 PADEL PEER C (D2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5110 PADEL PEER C (D2) (U) 5 5 50
5041 NEERPELTSE T.C. B (K1) (T) 6 6 54 5041 NEERPELTSE T.C. B (K1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB A (B2) (U) 0 0 11
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN C (X1) (T) 3 3 42 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN C (X1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5047 T.C. SMASH KERMT B (T2) (U) 3 3 39
5057 TC O - TC IRIS A (C1) (T) 6 6 54 5057 TC O - TC IRIS A (C1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5039 RUNKSTER T.C. D (J2) (U) 0 0 18
5012 T.C. WINTERSLAG B (E1) (T) 6 6 54 5012 T.C. WINTERSLAG B (E1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5041 NEERPELTSE T.C. C (O2) (U) 0 0 17
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (U1) (T) 4 4 48 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (U1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG F (I2) (U) 2 2 30
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER A (V1) (T) 3 3 39 5026 T.C. LUMMEN C (W2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5026 T.C. LUMMEN C (W2) (U) 3 3 43
5034 T.C. BASVELD C (H1) (T) 6 6 54 5034 T.C. BASVELD C (H1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C (G2) (U) 0 0 27
5052 T.C. ZELEM G (Y2) (T) 4 4 52 5052 T.C. ZELEM G (Y2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN J (Z2) (U) 2 2 40
5110 PADEL PEER A (P2) (T) 1 1 17 5103 TENNISCENTRUM ALKEN L (L2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN L (L2) (U) 5 5 47
5035 TENKIE PARK A (F2) (T) 0 0 29 5029 Mol Tennis en Padel Club A (Q2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5029 Mol Tennis en Padel Club A (Q2) (U) 6 6 54
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D (D1)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D (D1)
5017 KON. METALLIC T.C. A (S1)
5017 KON. METALLIC T.C. A (S1)
5014 LIMA TENNIS & PADEL A (A1)
5014 LIMA TENNIS & PADEL A (A1)
5007 K. TONGERSE T.C. C (M1)
5007 K. TONGERSE T.C. C (M1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (N1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (N1)
5050 T.C. WIMBLEDON E (R1)
5050 T.C. WIMBLEDON E (R1)
5110 PADEL PEER D (B1) (T) 1 1 36 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN F (W1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN F (W1) (U) 5 5 46
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (L1) (T) 3 3 48 5108 TC KATTEBERG BILZEN A (L1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5021 LOMMELSE T.C. C (P1) (U) 3 3 37
5103 TENNISCENTRUM ALKEN F (Y1) (T) 1 1 30 5050 T.C. WIMBLEDON C (Z1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5050 T.C. WIMBLEDON C (Z1) (U) 5 5 50
5050 T.C. WIMBLEDON D (U) 0 0 20 5103 TENNISCENTRUM ALKEN M Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN M (T) 6 6 54
5021 LOMMELSE T.C. A (T) 3 3 40 5021 LOMMELSE T.C. A Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5005 KGTP DEN BRUUL A (U) 3 3 37
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (T) 3 3 35 5110 PADEL PEER G Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5110 PADEL PEER G (U) 3 3 44
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (U) 3 3 42 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN E (T) 3 3 37
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (U) 4 4 48 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5110 PADEL PEER C (T) 2 2 28
5041 NEERPELTSE T.C. B (T) 6 6 54 5041 NEERPELTSE T.C. B Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN C (U) 0 0 31
5057 TC O - TC IRIS A (T) 4 4 47 5057 TC O - TC IRIS A Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5012 T.C. WINTERSLAG B (U) 2 2 41
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (U) 6 6 54 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5026 T.C. LUMMEN C (T) 0 0 30
5034 T.C. BASVELD C (T) 2 2 38 5052 T.C. ZELEM G Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5052 T.C. ZELEM G (U) 4 4 43
5103 TENNISCENTRUM ALKEN L (T) 6 6 54 5103 TENNISCENTRUM ALKEN L Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5029 Mol Tennis en Padel Club A (U) 0 0 37
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D (D1) (T) 5 5 52 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D (D1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5017 KON. METALLIC T.C. A (S1) (U) 1 1 21
5014 LIMA TENNIS & PADEL A (A1) (T) 5 5 46 5014 LIMA TENNIS & PADEL A (A1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5007 K. TONGERSE T.C. C (M1) (U) 1 1 33
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (N1) (T) 2 2 34 5050 T.C. WIMBLEDON E (R1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 26/05/2023 19:00)
5050 T.C. WIMBLEDON E (R1) (U) 4 4 42
5029 Mol Tennis en Padel Club G (AA1) (T) 4 4 50 5029 Mol Tennis en Padel Club G (AA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (AD2) (U) 2 2 33
0163 T.C. DE CHALET A (AI1) (T) 3 3 32 5029 Mol Tennis en Padel Club I (AC2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5029 Mol Tennis en Padel Club I (AC2) (U) 3 3 43
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D (AH1) (T) 4 4 47 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D (AH1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0084 MOLENBOS NIJLEN C (AJ2) (U) 2 2 33
0182 T.C. DE LUSTHOVEN A (AF1) (T) 1 1 23 0017 HERENTALSE G (AO2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0017 HERENTALSE G (AO2) (U) 5 5 52
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C (AB1) (T) 3 3 44 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C (AB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0017 HERENTALSE B (AE2) (U) 3 3 42
7136 SOLTO C (AN1) (T) 3 3 43 7136 SOLTO C (AN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0110 TC OASE H (AM2) (U) 3 3 35
0017 HERENTALSE D (AG1) (T) 5 5 48 0017 HERENTALSE D (AG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7044 T.C. LOVANIUM E (AL2) (U) 1 1 28
0066 MERKSPLASSE T.C. VZW A (AK1) (T) 6 6 54 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW A (AK1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0017 HERENTALSE E (AP2) (U) 0 0 19
5038 T.C. LAAKDAL A (AC1) (T) 5 5 53 5038 T.C. LAAKDAL A (AC1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5029 Mol Tennis en Padel Club C (AF2) (U) 1 1 31
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO D (AJ1) (T) 6 6 54 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO D (AJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5052 T.C. ZELEM C (AH2) (U) 0 0 27
0084 MOLENBOS NIJLEN A (AO1) (T) 0 0 22 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A (AK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A (AK2) (U) 6 6 54
0240 EL CITADEL E (AP1) (T) 6 6 54 0240 EL CITADEL E (AP1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7059 ATP WEZEMAAL A (AN2) (U) 0 0 25
5005 KGTP DEN BRUUL E (AD1) (T) 5 5 52 5005 KGTP DEN BRUUL E (AD1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0182 T.C. DE LUSTHOVEN D (AG2) (U) 1 1 21
0062 T.C. WESTERLO A (AL1) (T) 4 4 46 0062 T.C. WESTERLO A (AL1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5006 T.C. NUCLEA A (AA2) (U) 2 2 42
0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B (AE1) (T) 6 6 54 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B (AE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
5026 T.C. LUMMEN A (AB2) (U) 0 0 19
0084 MOLENBOS NIJLEN D (AM1) (T) 6 6 54 0084 MOLENBOS NIJLEN D (AM1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0220 PADEL 360 TURNHOUT B (AI2) (U) 0 0 26
0110 TC OASE G (AV1) (T) 1 1 43 0211 PACHANGA PADEL B (AS2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0211 PACHANGA PADEL B (AS2) (U) 5 5 53
0211 PACHANGA PADEL D (AY1) (T) 3 3 32 7109 Tennis & Padel Meerdaal A (AR2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7109 Tennis & Padel Meerdaal A (AR2) (U) 3 3 44
0110 TC OASE C (BC1) (T) 4 4 44 0110 TC OASE C (BC1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB B (BB2) (U) 2 2 38
0128 T.C. KROMVELD D (AZ1) (T) 0 0 23 0217 ARENAL MECHELEN C (AW2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0217 ARENAL MECHELEN C (AW2) (U) 6 6 54
7135 ARENAL GRIMBERGEN E (BF1) (T) 2 2 38 0211 PACHANGA PADEL C (AX2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0211 PACHANGA PADEL C (AX2) (U) 4 4 48
0217 ARENAL MECHELEN A (BE1) (T) 6 6 54 0217 ARENAL MECHELEN A (BE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0237 PADEL KOOIKE C (BD2) (U) 0 0 31
7044 T.C. LOVANIUM F (AQ1) (T) 1 1 23 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT D (AT2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT D (AT2) (U) 5 5 52
0084 MOLENBOS NIJLEN B (AU1) (T) 3 3 36 0171 T.C. RANST C (BA2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0171 T.C. RANST C (BA2) (U) 3 3 37
0234 VIVA PADEL BERLAAR G (AW1) (T) 4 4 46 0234 VIVA PADEL BERLAAR G (AW1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0240 EL CITADEL F (BE2) (U) 2 2 34
0102 T.C. BRABO A (AT1) (T) 4 4 40 0102 T.C. BRABO A (AT1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7126 PARK 1800 A (BF2) (U) 2 2 34
0093 T.C. KIKSHAM A (AX1) (T) 5 5 51 0093 T.C. KIKSHAM A (AX1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0146 DE KLINKAERT A (AZ2) (U) 1 1 20
7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK A (AR1) (T) 4 4 45 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK A (AR1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0107 PADELCLUB TER EIKEN E (AV2) (U) 2 2 28
0240 EL CITADEL A (BD1) (T) 5 5 52 0240 EL CITADEL A (BD1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (AU2) (U) 1 1 14
0237 PADEL KOOIKE D (BB1) (T) 6 6 54 0237 PADEL KOOIKE D (BB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7056 T.C.DE WEHZEL E (AQ2) (U) 0 0 8
0107 PADELCLUB TER EIKEN A (BA1) (T) 3 3 41 0146 DE KLINKAERT B (BC2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0146 DE KLINKAERT B (BC2) (U) 3 3 44
7101 P&T DE VLOER B (AS1) (T) 2 2 38 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B (AY2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B (AY2) (U) 4 4 44
0240 EL CITADEL D (BM1) (T) 5 5 52 0240 EL CITADEL D (BM1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0135 T.C. STABROEK A (BN2) (U) 1 1 18
7137 LEEUWSE PADEL CLUB A (BJ1) (T) 6 6 54 7137 LEEUWSE PADEL CLUB A (BJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0140 TPC DUVELS C (BI2) (U) 0 0 21
8187 HANGAR PADEL CLUB B (BL1) (T) 5 5 53 8187 HANGAR PADEL CLUB B (BL1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (BG2) (U) 1 1 34
8082 T.C. DENDERLEEUW E (BV1) (T) 3 3 37 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B (BS2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B (BS2) (U) 3 3 42
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C (BO1) (T) 3 3 45 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C (BO1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0140 TPC DUVELS A (BH2) (U) 3 3 36
7003 BRUSSELSE T.C. C (BQ1) (T) 4 4 43 7003 BRUSSELSE T.C. C (BQ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8106 T.C. SOKS A (BU2) (U) 2 2 34
8212 THE PADEL POINT E (BP1) (T) 5 5 53 8212 THE PADEL POINT E (BP1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7055 ANDERLECHT TENNIS A (BT2) (U) 1 1 30
8126 T.C. HOF TER BURST D (BR1) (T) 6 6 54 8126 T.C. HOF TER BURST D (BR1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0237 PADEL KOOIKE A (BK2) (U) 0 0 21
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (BT1) (T) 2 2 36 7026 TENNIS S.D.I. VZW B (BV2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7026 TENNIS S.D.I. VZW B (BV2) (U) 4 4 52
0039 TC PEERDSBOS A (BG1) (T) 5 5 53 0039 TC PEERDSBOS A (BG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL I (BR2) (U) 1 1 31
0221 Garrincha Zuid A (BI1) (T) 4 4 50 0221 Garrincha Zuid A (BI1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0048 STEPP E (BM2) (U) 2 2 38
0215 ANTWERP PADEL CLUB C (BH1) (T) 4 4 51 0215 ANTWERP PADEL CLUB C (BH1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7023 THERMAE MERCHTEM A (BO2) (U) 2 2 39
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B (BS1) (T) 5 5 50 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B (BS1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0063 BORGERWEERT A (BL2) (U) 1 1 27
0176 T.C. RAFFIC II A (BK1) (T) 2 2 36 8140 T.C. BECKHAND A (BP2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8140 T.C. BECKHAND A (BP2) (U) 4 4 45
0241 Garrincha Antwerpen Noord B (BN1) (T) 6 6 54 0241 Garrincha Antwerpen Noord B (BN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7134 YCFIVE SPORTS COMPLEX A (BJ2) (U) 0 0 33
8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A (BU1) (T) 3 3 41 0048 STEPP D (BQ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
0048 STEPP D (BQ2) (U) 3 3 43
7137 LEEUWSE PADEL CLUB C (BY1) (T) 3 3 31 8195 LIVINUS PLANET A (CH2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8195 LIVINUS PLANET A (CH2) (U) 3 3 42
8200 BOEL PADEL C (CC1) (T) 2 2 40 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN C (CB2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN C (CB2) (U) 4 4 45
8195 LIVINUS PLANET F (CI1) (T) 4 4 45 8195 LIVINUS PLANET F (CI1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8019 K.A.V. DENDERMONDE PADEL D (CD2) (U) 2 2 36
0053 TPC BORNEM A (BW1) (T) 6 6 54 0053 TPC BORNEM A (BW1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8194 BOTZ PADEL D (BX2) (U) 0 0 9
8195 LIVINUS PLANET K (CJ1) (T) 5 5 50 8195 LIVINUS PLANET K (CJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL E (CG2) (U) 1 1 29
8206 PADELCLUB PAQUITO G (CL1) (T) 1 1 32 8188 AALST PADEL 2.0 A (CF2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8188 AALST PADEL 2.0 A (CF2) (U) 5 5 45
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B (CK1) (T) 1 1 22 8072 T.C. STEKENE A (CA2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8072 T.C. STEKENE A (CA2) (U) 5 5 49
8199 PADEL ERPE-MERE F (CE1) (T) 6 6 54 8199 PADEL ERPE-MERE F (CE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8180 PADEL WAASLAND D (BZ2) (U) 0 0 28
0079 T.C. SAVANTI A (BZ1) (T) 5 5 51 0079 T.C. SAVANTI A (BZ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8117 T.C. PLAYERS B (CL2) (U) 1 1 35
8199 PADEL ERPE-MERE G (CG1) (T) 6 6 54 8199 PADEL ERPE-MERE G (CG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL K (CE2) (U) 0 0 19
0048 STEPP C (BX1) (T) 6 6 54 0048 STEPP C (BX1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8136 T.C. TOPSPIN A (CK2) (U) 0 0 31
8019 K.A.V. DENDERMONDE PADEL C (CB1) (T) 2 2 33 8205 PADEL IDEGEM B (CJ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8205 PADEL IDEGEM B (CJ2) (U) 4 4 48
8145 TS KENTA D (CF1) (T) 5 5 47 8145 TS KENTA D (CF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL D (BY2) (U) 1 1 30
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL F (CH1) (T) 5 5 53 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL F (CH1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8126 T.C. HOF TER BURST C (CC2) (U) 1 1 25
8140 T.C. BECKHAND B (CA1) (T) 6 6 54 8140 T.C. BECKHAND B (CA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8180 PADEL WAASLAND A (BW2) (U) 0 0 14
8033 DROPSHOT BERLARE B (CD1) (T) 1 1 30 8205 PADEL IDEGEM A (CI2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8205 PADEL IDEGEM A (CI2) (U) 5 5 53
8195 LIVINUS PLANET C (CZ1) (T) 4 4 48 8195 LIVINUS PLANET C (CZ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8182 SHARP RECREAN F (CY2) (U) 2 2 34
8205 PADEL IDEGEM C (CM1) (T) 4 4 46 8205 PADEL IDEGEM C (CM1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8157 PTC LOCHRISTI B (CU2) (U) 2 2 38
8197 MVP PADEL I (CS1) (T) 2 2 38 8117 T.C. PLAYERS C (CN2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8117 T.C. PLAYERS C (CN2) (U) 4 4 43
8186 PADEL 2020 B (CP1) (T) 2 2 37 8117 T.C. PLAYERS A (CR2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8117 T.C. PLAYERS A (CR2) (U) 4 4 48
8197 MVP PADEL B (CQ1) (T) 6 6 54 8197 MVP PADEL B (CQ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8195 LIVINUS PLANET E (CV2) (U) 0 0 32
8197 MVP PADEL D (DA1) (T) 6 6 54 8197 MVP PADEL D (DA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8157 PTC LOCHRISTI A (CO2) (U) 0 0 17
8206 PADELCLUB PAQUITO C (CW1) (T) 6 6 54 8206 PADELCLUB PAQUITO C (CW1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8023 T.C. LIERDE A (CX2) (U) 0 0 18
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D (CT1) (T) 5 5 53 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D (CT1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (DB2) (U) 1 1 36
8192 BONAIR SPORT C (CX1) (T) 2 2 38 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN F (CQ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN F (CQ2) (U) 4 4 50
8197 MVP PADEL E (CO1) (T) 2 2 36 8065 T.C. WACHTEBEKE D (CS2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8065 T.C. WACHTEBEKE D (CS2) (U) 4 4 48
8205 PADEL IDEGEM D (CR1) (T) 2 2 31 8197 MVP PADEL C (CT2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8197 MVP PADEL C (CT2) (U) 3 3 35
8182 SHARP RECREAN G (CV1) (T) 4 4 46 8182 SHARP RECREAN G (CV1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8121 T.C. ZOTTEGEM B (CZ2) (U) 2 2 34
8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN D (CU1) (T) 6 6 54 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN D (CU1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8202 PADEL BRAKEL C (CM2) (U) 0 0 24
8005 KON. DEINZE T.C. C (DB1) (T) 6 6 54 8005 KON. DEINZE T.C. C (DB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8195 LIVINUS PLANET I (CP2) (U) 0 0 29
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR E (CY1) (T) 5 5 50 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR E (CY1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8172 VZW TC STERRENBOS B (CW2) (U) 1 1 20
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (CN1) (T) 1 1 36 8065 T.C. WACHTEBEKE C (DA2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8065 T.C. WACHTEBEKE C (DA2) (U) 5 5 49
8211 PADEL '74 A (DG1) (T) 3 3 45 8211 PADEL '74 A (DG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2203 PADELCLUB MICHELSBERG A (DQ2) (U) 3 3 43
2206 PADEL PASSE-PARTOUT B (DP1) (T) 2 2 42 8076 T.C. 'T LOBBEKE A (DN2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (DN2) (U) 4 4 42
8076 T.C. 'T LOBBEKE C (DO1) (T) 0 0 33 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B (DJ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B (DJ2) (U) 6 6 54
2185 T.C. AQUILA A (DR1) (T) 5 5 50 2185 T.C. AQUILA A (DR1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM C (DF2) (U) 1 1 34
8197 MVP PADEL G (DC1) (T) 6 6 54 8197 MVP PADEL G (DC1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2198 ARENAL WAREGEM B (DL2) (U) 0 0 15
8202 PADEL BRAKEL B (DE1) (T) 6 6 54 8202 PADEL BRAKEL B (DE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2023 T.C. WAREGEM GAVER B (DI2) (U) 0 0 21
8211 PADEL '74 B (DM1) (T) 4 4 42 8211 PADEL '74 B (DM1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8010 GANTOISE C (DD2) (U) 2 2 40
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL B (DK1) (T) 1 1 43 2198 ARENAL WAREGEM A (DH2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2198 ARENAL WAREGEM A (DH2) (U) 5 5 53
8022 T.C. EEKLO A (DN1) (T) 5 5 52 8022 T.C. EEKLO A (DN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8159 T.C. ELEVEN E (DC2) (U) 1 1 24
8159 T.C. ELEVEN B (DL1) (T) 0 0 16 8076 T.C. 'T LOBBEKE D (DM2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8076 T.C. 'T LOBBEKE D (DM2) (U) 6 6 54
2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B (DI1) (T) 6 6 54 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B (DI1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C (DE2) (U) 0 0 15
8197 MVP PADEL H (DD1) (T) 1 1 41 8207 FITZONE PADEL A (DG2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
8207 FITZONE PADEL A (DG2) (U) 5 5 50
8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (DF1) (T) 5 5 52 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (DF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 D (DP2) (U) 1 1 26
2040 T.C. OLYMPOS D (DQ1) (T) 6 6 54 2040 T.C. OLYMPOS D (DQ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2031 T.C. ST-MICHIELS A (DO2) (U) 0 0 24
8172 VZW TC STERRENBOS C (DH1) (T) 6 6 54 8172 VZW TC STERRENBOS C (DH1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A (DK2) (U) 0 0 31
8073 T.C. WITTE KAPROENEN B (DJ1) (T) 6 6 54 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B (DJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (DR2) (U) 0 0 17
2207 TODOS E (DT1) (T) 4 4 51 2207 TODOS E (DT1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2027 K.G. WITTE BEER A (EA2) (U) 2 2 32
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (EC1) (T) 4 4 46 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (EC1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2081 TENNIS-EN PADELCLUB D'HOEVE C (DU2) (U) 2 2 34
2200 PADEL BRUGHIA A (DW1) (T) 3 3 37 2194 ARENAL BRUGGE B (DZ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2194 ARENAL BRUGGE B (DZ2) (U) 3 3 38
2207 TODOS B (DS1) (T) 6 6 54 2207 TODOS B (DS1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 I (DV2) (U) 0 0 27
2194 ARENAL BRUGGE D (DX1) (T) 6 6 54 2194 ARENAL BRUGGE D (DX1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2090 T.C. KOKSIJDE C (EE2) (U) 0 0 18
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (EH1) (T) 5 5 52 2013 OSTEND TENNIS CLUB A (EH1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A (EG2) (U) 1 1 34
2033 Arenal Roeselare A (ED1) (T) 2 2 35 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL E (EB2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL E (EB2) (U) 4 4 48
2053 T.C. KORTEMARK A (EF1) (T) 6 6 54 2053 T.C. KORTEMARK A (EF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2016 K.T.C. ST. GEORGES A (DY2) (U) 0 0 16
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C (DU1) (T) 2 2 43 2199 PADELCLUB HOUTHULST A (EF2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2199 PADELCLUB HOUTHULST A (EF2) (U) 4 4 42
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B (DY1) (T) 0 0 19 2185 T.C. AQUILA D (DS2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2185 T.C. AQUILA D (DS2) (U) 6 6 54
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (EE1) (T) 4 4 47 2013 OSTEND TENNIS CLUB C (EE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2194 ARENAL BRUGGE C (EC2) (U) 2 2 37
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (DZ1) (T) 5 5 46 2195 PADEL CLUB VISION 21 A (DZ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2197 GOLDEN POINT A (EH2) (U) 1 1 23
2013 OSTEND TENNIS CLUB G (EB1) (T) 5 5 50 2013 OSTEND TENNIS CLUB G (EB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2185 T.C. AQUILA C (DT2) (U) 1 1 22
2090 T.C. KOKSIJDE B (EG1) (T) 3 3 41 2195 PADEL CLUB VISION 21 E (ED2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 E (ED2) (U) 3 3 50
2013 OSTEND TENNIS CLUB F (EA1) (T) 2 2 44 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A (DX2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A (DX2) (U) 4 4 48
2038 KTC ISIS B (DV1) (T) 4 4 49 2038 KTC ISIS B (DV1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (vr 19/05/2023 19:00)
2027 K.G. WITTE BEER B (DW2) (U) 2 2 35