Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2023
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 300 ( - )
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
za 15/04/2023 10:00 8022 T.C. EEKLO B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-4 / 2-4 / 36-48 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 15/04/2023 10:00 8183 PADEL 4U2 GENT B 8065 T.C. WACHTEBEKE B 0-6 / 0-12 / 0-108 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 15/04/2023 10:00 8197 MVP PADEL A 8010 GANTOISE B 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 22/04/2023 10:00 8022 T.C. EEKLO B 8183 PADEL 4U2 GENT B 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 22/04/2023 10:00 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8010 GANTOISE B 2-4 / 2-4 / 46-44 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 22/04/2023 10:00 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8197 MVP PADEL A 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 29/04/2023 10:00 8183 PADEL 4U2 GENT B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 29/04/2023 10:00 8197 MVP PADEL A 8022 T.C. EEKLO B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 29/04/2023 10:00 8010 GANTOISE B 8065 T.C. WACHTEBEKE B 3-3 / 3-3 / 42-45 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 06/05/2023 10:00 8022 T.C. EEKLO B 8010 GANTOISE B 1-5 / 1-5 / 37-47 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 06/05/2023 10:00 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8065 T.C. WACHTEBEKE B 3-3 / 3-3 / 39-47 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 06/05/2023 10:00 8183 PADEL 4U2 GENT B 8197 MVP PADEL A 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 13/05/2023 10:00 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8022 T.C. EEKLO B 4-2 / 4-2 / 48-42 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 13/05/2023 10:00 8197 MVP PADEL A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 13/05/2023 10:00 8010 GANTOISE B 8183 PADEL 4U2 GENT B 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5047 T.C. SMASH KERMT D (F1) 5047 T.C. SMASH KERMT D (F1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (E1) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (E1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (L1) 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (L1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN F (H1) 5103 TENNISCENTRUM ALKEN F (H1)
5055 T.C. BERKENBOS A (K2) (T) 0 0 21 5028 T.C. LANAKEN A (B2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5028 T.C. LANAKEN A (B2) (U) 6 6 54
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (C2) (T) 4 4 52 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (C2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C (A2) (U) 2 2 42
5047 T.C. SMASH KERMT B (I1) (T) 2 2 35 5047 T.C. SMASH KERMT C (G2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5047 T.C. SMASH KERMT C (G2) (U) 4 4 46
5047 T.C. SMASH KERMT A (J1) (T) 4 4 51 5047 T.C. SMASH KERMT A (J1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5041 NEERPELTSE T.C. A (D2) (U) 2 2 32
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B (D1) (T) 4 4 47 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B (D1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5047 T.C. SMASH KERMT F (H2) (U) 2 2 39
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (A1) (T) 3 3 47 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (A1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C (I2) (U) 3 3 46
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (F2) (T) 0 0 20 5050 T.C. WIMBLEDON E (J2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5050 T.C. WIMBLEDON E (J2) (U) 6 6 54
5057 TC O - TC IRIS A (E2) (T) 3 3 41 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (L2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (L2) (U) 3 3 44
5096 Tennis en Padel Club Ham A (K1)
5096 Tennis en Padel Club Ham A (K1)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (G1)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (G1)
5012 T.C. WINTERSLAG B (B1)
5012 T.C. WINTERSLAG B (B1)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (C1)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (C1)
8205 PADEL IDEGEM B (AU1) 8205 PADEL IDEGEM B (AU1)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AO1) 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AO1)
7007 Tennis- en padelclub Smash Londerzeel A (AK1) 7007 Tennis- en padelclub Smash Londerzeel A (AK1)
8117 T.C. PLAYERS C (AL1) 8117 T.C. PLAYERS C (AL1)
8203 ACASA PADEL LAARNE A (AV2) (T) 4 4 45 8203 ACASA PADEL LAARNE A (AV2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
8183 PADEL 4U2 GENT D (AT2) (U) 2 2 35
8195 LIVINUS PLANET B (AR2) (T) 2 2 37 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL A (AM2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL A (AM2) (U) 4 4 46
8126 T.C. HOF TER BURST C (AQ1) (T) 3 3 36 8186 PADEL 2020 A (AS2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
8186 PADEL 2020 A (AS2) (U) 3 3 40
8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN A (AP1) (T) 6 6 54 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN A (AP1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
8194 BOTZ PADEL C (AN2) (U) 0 0 0
8199 PADEL ERPE-MERE B (AT1) (T) 2 2 43 8194 BOTZ PADEL D (AQ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
8194 BOTZ PADEL D (AQ2) (U) 4 4 43
8126 T.C. HOF TER BURST B (AR1) (T) 1 1 24 0140 TPC DUVELS A (AK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0140 TPC DUVELS A (AK2) (U) 5 5 51
8117 T.C. PLAYERS E (AO2) (T) 5 5 47 8117 T.C. PLAYERS E (AO2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
8023 T.C. LIERDE B (AU2) (U) 1 1 31
8065 T.C. WACHTEBEKE A (AP2) (T) 1 1 30 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A (AL2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A (AL2) (U) 5 5 46
8117 T.C. PLAYERS A (AS1)
8117 T.C. PLAYERS A (AS1)
8183 PADEL 4U2 GENT C (AV1)
8183 PADEL 4U2 GENT C (AV1)
8126 T.C. HOF TER BURST E (AN1)
8126 T.C. HOF TER BURST E (AN1)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (AM1)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (AM1)
0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A (P1) 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A (P1)
0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB B (S1) 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB B (S1)
0110 TC OASE B (X1) 0110 TC OASE B (X1)
0182 T.C. DE LUSTHOVEN A (Q1) 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A (Q1)
7044 T.C. LOVANIUM B (U2) (T) 2 2 40 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. C (W2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. C (W2) (U) 4 4 49
5048 G.T. TESSENDERLO C (N2) (T) 3 3 43 0163 T.C. DE CHALET A (R2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0163 T.C. DE CHALET A (R2) (U) 3 3 44
7101 P&T DE VLOER C (T1) (T) 5 5 53 7101 P&T DE VLOER C (T1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5055 T.C. BERKENBOS B (M2) (U) 1 1 40
0240 EL CITADEL C (V1) (T) 5 5 50 0240 EL CITADEL C (V1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
7136 SOLTO A (O2) (U) 1 1 34
5038 T.C. LAAKDAL A (R1) (T) 3 3 46 5038 T.C. LAAKDAL A (R1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
5029 Mol Tennis en Padel Club D (Q2) (U) 3 3 39
5096 Tennis en Padel Club Ham D (N1) (T) 2 2 36 7044 T.C. LOVANIUM A (T2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
7044 T.C. LOVANIUM A (T2) (U) 4 4 43
0163 T.C. DE CHALET C (X2) (T) 4 4 44 0163 T.C. DE CHALET C (X2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0226 DE MEREL SPORT A (S2) (U) 2 2 39
0209 TC 'T SPUI VZW A (V2) (T) 3 3 47 0209 TC 'T SPUI VZW A (V2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0017 HERENTALSE C (P2) (U) 3 3 32
7059 ATP WEZEMAAL A (U1)
7059 ATP WEZEMAAL A (U1)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (W1)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (W1)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (M1)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (M1)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B (O1)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B (O1)
7074 WOTEN A (AI1) 7074 WOTEN A (AI1)
8187 HANGAR PADEL CLUB B (AE1) 8187 HANGAR PADEL CLUB B (AE1)
0229 PADELLAND A (AH1) 0229 PADELLAND A (AH1)
0217 ARENAL MECHELEN A (Z1) 0217 ARENAL MECHELEN A (Z1)
0140 TPC DUVELS B (AF2) (T) 5 5 53 0140 TPC DUVELS B (AF2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0061 S.V. AARTSELAAR T. A (AC2) (U) 1 1 28
8194 BOTZ PADEL A (AJ2) (T) 4 4 42 8194 BOTZ PADEL A (AJ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
7101 P&T DE VLOER A (AB2) (U) 2 2 37
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B (AG1) (T) 4 4 43 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B (AG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
7044 T.C. LOVANIUM C (AA2) (U) 2 2 40
0110 TC OASE A (Y1) (T) 4 4 48 0110 TC OASE A (Y1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB C (AD2) (U) 2 2 37
0048 STEPP A (AF1) (T) 6 6 54 0048 STEPP A (AF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (AE2) (U) 0 0 27
8187 HANGAR PADEL CLUB C (AJ1) (T) 4 4 49 8187 HANGAR PADEL CLUB C (AJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0211 PACHANGA PADEL C (Z2) (U) 2 2 34
8200 BOEL PADEL A (AH2) (T) 3 3 46 8200 BOEL PADEL A (AH2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
0107 PADELCLUB TER EIKEN C (Y2) (U) 3 3 36
7023 THERMAE MERCHTEM A (AG2) (T) 2 2 35 7026 TENNIS S.D.I. VZW A (AI2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 10:00)
7026 TENNIS S.D.I. VZW A (AI2) (U) 4 4 44
0048 STEPP B (AD1)
0048 STEPP B (AD1)
0097 WINGFIELD C (AB1)
0097 WINGFIELD C (AB1)
0240 EL CITADEL F (AC1)
0240 EL CITADEL F (AC1)
7091 T.C. PANORAMA A (AA1)
7091 T.C. PANORAMA A (AA1)