Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2023
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 50 ( - )
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
zo 16/04/2023 10:00 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM C 8182 SHARP RECREAN D 5-1 / 5-1 / 51-27 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 16/04/2023 10:00 2198 ARENAL WAREGEM C 8005 KON. DEINZE T.C. B 4-2 / 4-2 / 44-31 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 16/04/2023 10:00 8010 GANTOISE C 8057 T.C. MERELBEKE A 5-1 / 5-1 / 47-37 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 23/04/2023 10:00 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM C 2198 ARENAL WAREGEM C 1-5 / 1-5 / 34-51 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 23/04/2023 10:00 8182 SHARP RECREAN D 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 2-4 / 42-47 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 23/04/2023 10:00 8005 KON. DEINZE T.C. B 8010 GANTOISE C 4-2 / 4-2 / 45-36 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 30/04/2023 10:00 2198 ARENAL WAREGEM C 8182 SHARP RECREAN D 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 30/04/2023 10:00 8010 GANTOISE C 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM C 1-5 / 1-5 / 30-48 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 30/04/2023 10:00 8057 T.C. MERELBEKE A 8005 KON. DEINZE T.C. B 4-2 / 4-2 / 47-43 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 07/05/2023 10:00 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM C 8057 T.C. MERELBEKE A 5-1 / 5-1 / 45-34 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 07/05/2023 10:00 8182 SHARP RECREAN D 8005 KON. DEINZE T.C. B 3-3 / 3-3 / 35-46 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 07/05/2023 10:00 2198 ARENAL WAREGEM C 8010 GANTOISE C 4-2 / 4-2 / 51-44 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/05/2023 10:00 8005 KON. DEINZE T.C. B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM C 1-5 / 1-5 / 40-53 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/05/2023 10:00 8010 GANTOISE C 8182 SHARP RECREAN D 3-3 / 3-3 / 44-36 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/05/2023 10:00 8057 T.C. MERELBEKE A 2198 ARENAL WAREGEM C 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2090 T.C. KOKSIJDE B (B1) 2090 T.C. KOKSIJDE B (B1)
2023 T.C. WAREGEM GAVER B (M1) 2023 T.C. WAREGEM GAVER B (M1)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (Q1) 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (Q1)
8131 T.C. LUDOVIEK A (L1) 8131 T.C. LUDOVIEK A (L1)
2198 ARENAL WAREGEM C (O1) 2198 ARENAL WAREGEM C (O1)
2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (J2) 2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (J2)
2197 GOLDEN POINT A (A1) 2197 GOLDEN POINT A (A1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (E2) 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (E2)
2209 PADEL PITTEM A (G1) 2209 PADEL PITTEM A (G1)
8211 PADEL '74 C (N2) 8211 PADEL '74 C (N2)
8197 MVP PADEL B (R1) 8197 MVP PADEL B (R1)
2032 A.T.C.ANZEGEM A (I2) 2032 A.T.C.ANZEGEM A (I2)
8211 PADEL '74 B (K1) 8211 PADEL '74 B (K1)
2008 T.C. DUINBERGEN D (F2) 2008 T.C. DUINBERGEN D (F2)
2199 PADELCLUB HOUTHULST A (C2) (T) 5 5 52 2199 PADELCLUB HOUTHULST A (C2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8183 PADEL 4U2 GENT B (P2) (U) 1 1 28
2008 T.C. DUINBERGEN B (D2) (T) 4 4 44 2008 T.C. DUINBERGEN B (D2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8073 T.C. WITTE KAPROENEN B (H2) (U) 2 2 40
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM C (O2) (T) 2 2 37 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A (Q2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A (Q2) (U) 4 4 49
8143 T.C. FOR EVER A (R2) (T) 3 3 42 8143 T.C. FOR EVER A (R2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
2008 T.C. DUINBERGEN C (L2) (U) 3 3 38
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (E1)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (E1)
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A (J1)
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A (J1)
8057 T.C. MERELBEKE C (P1)
8057 T.C. MERELBEKE C (P1)
2023 T.C. WAREGEM GAVER A (H1)
2023 T.C. WAREGEM GAVER A (H1)
2121 T.C. VICHTE A (I1)
2121 T.C. VICHTE A (I1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (B2)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (B2)
2207 TODOS D (D1)
2207 TODOS D (D1)
8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (M2)
8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (M2)
8131 T.C. LUDOVIEK B (N1)
8131 T.C. LUDOVIEK B (N1)
2110 T.C. BOSTERHOUT B (G2)
2110 T.C. BOSTERHOUT B (G2)
2194 ARENAL BRUGGE A (F1)
2194 ARENAL BRUGGE A (F1)
2090 T.C. KOKSIJDE A (A2)
2090 T.C. KOKSIJDE A (A2)
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (C1)
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (C1)
2194 ARENAL BRUGGE B (K2)
2194 ARENAL BRUGGE B (K2)
2090 T.C. KOKSIJDE B (B1) (T) 0 0 20 2023 T.C. WAREGEM GAVER B (M1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2023 T.C. WAREGEM GAVER B (M1) (U) 6 6 54
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (Q1) (T) 1 1 31 8131 T.C. LUDOVIEK A (L1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
8131 T.C. LUDOVIEK A (L1) (U) 5 5 49
2198 ARENAL WAREGEM C (O1) (T) 4 4 50 2198 ARENAL WAREGEM C (O1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (J2) (U) 2 2 44
2197 GOLDEN POINT A (A1) (T) 4 4 49 2197 GOLDEN POINT A (A1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (E2) (U) 2 2 36
2209 PADEL PITTEM A (G1) (T) 0 0 23 8211 PADEL '74 C (N2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
8211 PADEL '74 C (N2) (U) 6 6 54
8197 MVP PADEL B (R1) (T) 3 3 45 8197 MVP PADEL B (R1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2032 A.T.C.ANZEGEM A (I2) (U) 3 3 42
8211 PADEL '74 B (K1) (T) 3 3 45 2008 T.C. DUINBERGEN D (F2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2008 T.C. DUINBERGEN D (F2) (U) 3 3 49
2199 PADELCLUB HOUTHULST A (T) 3 3 41 2199 PADELCLUB HOUTHULST A Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2008 T.C. DUINBERGEN B (U) 3 3 32
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A (T) 2 2 36 8143 T.C. FOR EVER A Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
8143 T.C. FOR EVER A (U) 4 4 41
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (E1) (T) 6 6 54 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (E1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A (J1) (U) 0 0 17
8057 T.C. MERELBEKE C (P1) (T) 3 3 38 2023 T.C. WAREGEM GAVER A (H1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2023 T.C. WAREGEM GAVER A (H1) (U) 3 3 48
2121 T.C. VICHTE A (I1) (T) 4 4 52 2121 T.C. VICHTE A (I1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (B2) (U) 2 2 43
2207 TODOS D (D1) (T) 2 2 43 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (M2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (M2) (U) 4 4 46
8131 T.C. LUDOVIEK B (N1) (T) 5 5 51 8131 T.C. LUDOVIEK B (N1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2110 T.C. BOSTERHOUT B (G2) (U) 1 1 30
2194 ARENAL BRUGGE A (F1) (T) 3 3 40 2090 T.C. KOKSIJDE A (A2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2090 T.C. KOKSIJDE A (A2) (U) 3 3 44
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (C1) (T) 4 4 48 2195 PADEL CLUB VISION 21 A (C1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 28/05/2023 10:00)
2194 ARENAL BRUGGE B (K2) (U) 2 2 29
7023 THERMAE MERCHTEM A (AJ1) (T) 6 6 54 7023 THERMAE MERCHTEM A (AJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0017 HERENTALSE A (AW2) (U) 0 0 15
0107 PADELCLUB TER EIKEN A (AM1) (T) 2 2 37 8082 T.C. DENDERLEEUW A (AI2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8082 T.C. DENDERLEEUW A (AI2) (U) 4 4 48
0209 TC 'T SPUI VZW A (AS1) (T) 4 4 40 0209 TC 'T SPUI VZW A (AS1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB C (AP2) (U) 2 2 41
0039 TC PEERDSBOS A (AR1) (T) 3 3 41 0053 TPC BORNEM B (AO2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0053 TPC BORNEM B (AO2) (U) 3 3 43
7059 ATP WEZEMAAL B (AU1) (T) 0 0 24 7053 T.C. SETPOINT A (AK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
7053 T.C. SETPOINT A (AK2) (U) 6 6 54
8187 HANGAR PADEL CLUB A (AN1) (T) 6 6 54 8187 HANGAR PADEL CLUB A (AN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
7003 BRUSSELSE T.C. A (AL2) (U) 0 0 12
5038 T.C. LAAKDAL B (AX1) (T) 4 4 47 5038 T.C. LAAKDAL B (AX1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd A (AT2) (U) 2 2 32
0215 ANTWERP PADEL CLUB B (AQ1) (T) 3 3 40 0102 T.C. BRABO B (AV2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0102 T.C. BRABO B (AV2) (U) 3 3 41
0013 K. MECHELSE T.H.C. A (AL1) (T) 4 4 51 0013 K. MECHELSE T.H.C. A (AL1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0097 WINGFIELD A (AM2) (U) 2 2 32
0163 T.C. DE CHALET C (AW1) (T) 4 4 51 0163 T.C. DE CHALET C (AW1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0211 PACHANGA PADEL C (AS2) (U) 2 2 47
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A (AI1) (T) 4 4 48 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A (AI1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A (AQ2) (U) 2 2 31
0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT B (AV1) (T) 5 5 46 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT B (AV1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (AJ2) (U) 1 1 26
0240 EL CITADEL C (AP1) (T) 3 3 44 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A (AU2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A (AU2) (U) 3 3 46
0240 EL CITADEL B (AO1) (T) 6 6 54 0240 EL CITADEL B (AO1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0110 TC OASE B (AX2) (U) 0 0 16
7003 BRUSSELSE T.C. C (AK1) (T) 4 4 46 7003 BRUSSELSE T.C. C (AK1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8196 PADEL KANTIEN B (AN2) (U) 2 2 37
7003 BRUSSELSE T.C. B (AT1) (T) 3 3 47 7003 BRUSSELSE T.C. B (AT1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (AR2) (U) 3 3 41
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (BH1) 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (BH1)
5017 KON. METALLIC T.C. A (BE1) (T) 4 4 46 5017 KON. METALLIC T.C. A (BE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (AZ2) (U) 2 2 33
7044 T.C. LOVANIUM A (AY1) (T) 1 1 32 5110 PADEL PEER A (BM2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5110 PADEL PEER A (BM2) (U) 5 5 53
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (BD1) (T) 6 6 54 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (BD1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER A (BA2) (U) 0 0 23
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (BI1) (T) 1 1 30 5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB B (BL2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB B (BL2) (U) 5 5 46
5038 T.C. LAAKDAL A (BF1) (T) 3 3 43 5038 T.C. LAAKDAL A (BF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B (BB2) (U) 3 3 40
5012 T.C. WINTERSLAG B (BJ1) (T) 4 4 45 5012 T.C. WINTERSLAG B (BJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5052 T.C. ZELEM A (BC2) (U) 2 2 38
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (BG1) (T) 2 2 43 5012 T.C. WINTERSLAG E (BK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5012 T.C. WINTERSLAG E (BK2) (U) 4 4 48
5029 Mol Tennis en Padel Club B (AZ1) (T) 2 2 35 5047 T.C. SMASH KERMT B (BD2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5047 T.C. SMASH KERMT B (BD2) (U) 4 4 48
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB A (BM1) (T) 3 3 40 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE C (BE2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE C (BE2) (U) 3 3 42
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B (BB1) (T) 5 5 52 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B (BB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5055 T.C. BERKENBOS B (BF2) (U) 1 1 24
5047 T.C. SMASH KERMT F (BC1) (T) 4 4 44 5047 T.C. SMASH KERMT F (BC1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (BJ2) (U) 2 2 42
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (BL1) (T) 6 6 54 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (BL1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN F (BG2) (U) 0 0 22
5110 PADEL PEER C (BK1) (T) 2 2 33 5039 RUNKSTER T.C. B (BI2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5039 RUNKSTER T.C. B (BI2) (U) 4 4 47
7136 SOLTO B (AY2) (T) 4 4 47 7136 SOLTO B (AY2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
5110 PADEL PEER D (BH2) (U) 2 2 35
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (BA1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (BA1)
8126 T.C. HOF TER BURST C (AF1) (T) 3 3 40 8126 T.C. HOF TER BURST C (AF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8192 BONAIR SPORT B (T2) (U) 3 3 38
8057 T.C. MERELBEKE B (W1) (T) 1 1 24 8192 BONAIR SPORT E (AB2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8192 BONAIR SPORT E (AB2) (U) 5 5 52
8186 PADEL 2020 A (AD1) (T) 3 3 41 8186 PADEL 2020 A (AD1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A (Z2) (U) 3 3 32
8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN D (X1) (T) 6 6 54 8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN D (X1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8010 GANTOISE D (U2) (U) 0 0 19
8180 PADEL WAASLAND D (V1) (T) 5 5 48 8180 PADEL WAASLAND D (V1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8208 PADELSCHOOL OPDEFORTEN A (AG2) (U) 1 1 19
8136 T.C. TOPSPIN A (AA1) (T) 3 3 45 8136 T.C. TOPSPIN A (AA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8194 BOTZ PADEL B (AH2) (U) 3 3 39
8206 PADELCLUB PAQUITO G (AE1) (T) 3 3 46 8206 PADELCLUB PAQUITO G (AE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8205 PADEL IDEGEM C (Y2) (U) 3 3 42
8186 PADEL 2020 B (AC1) (T) 1 1 26 8195 LIVINUS PLANET D (S2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8195 LIVINUS PLANET D (S2) (U) 5 5 50
8192 BONAIR SPORT C (Y1) (T) 0 0 24 8197 MVP PADEL C (X2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8197 MVP PADEL C (X2) (U) 6 6 54
8157 PTC LOCHRISTI C (Z1) (T) 5 5 53 8157 PTC LOCHRISTI C (Z1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8197 MVP PADEL G (AA2) (U) 1 1 34
8203 ACASA PADEL LAARNE A (U1) (T) 6 6 54 8203 ACASA PADEL LAARNE A (U1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8195 LIVINUS PLANET B (W2) (U) 0 0 31
8205 PADEL IDEGEM D (AB1) (T) 5 5 52 8205 PADEL IDEGEM D (AB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL E (AF2) (U) 1 1 22
8202 PADEL BRAKEL B (T1) (T) 3 3 37 8202 PADEL BRAKEL B (T1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8199 PADEL ERPE-MERE D (AE2) (U) 3 3 36
8180 PADEL WAASLAND A (AH1) (T) 5 5 53 8180 PADEL WAASLAND A (AH1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO A (AD2) (U) 1 1 22
8187 HANGAR PADEL CLUB B (AG1) (T) 1 1 31 8157 PTC LOCHRISTI B (V2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
8157 PTC LOCHRISTI B (V2) (U) 5 5 48
8121 T.C. ZOTTEGEM B (S1) (T) 3 3 44 8121 T.C. ZOTTEGEM B (S1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 21/05/2023 10:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B (AC2) (U) 3 3 38