Tennis
Padel
Tennis
Padel

Tornooi dagplanning

Cupra Padel Tour

Wrong or missing parameter.
Dagplanning van
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
Uur Reeks Circuit Speler/Ploeg 1 Speler/Ploeg 2 Uitslag
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Verlaeckt Nancy - P100
Vermeulen Jirka - P100
6/1 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deijgers Jill - P100
Hoste Helen - P100
6/1 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Brosens Tinne - P100
Koyen Elien - P100
6/1 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Man Sophie - P100
Gabriels Ines - P100
6/2 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hofkens Katrien - P50
Michielsen Katty - P100
1/6 - 6/4 - 10/6
13:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Keulenaer Marijke - P300
L'hoëst Liesbeth - P300
5/7 - 6/4 - 10/3
13:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Goossens Noa - P300
Verwerft Ellen - P300
6/3 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Nivette Cleo - P300
Vanmarcke Ann - P300
6/3 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Backer Nick - P300
Vossen Mathieu - P300
Daes Wim - P300
Kegeleers Stef - P300
6/0 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Ceulemans Philip - P300
Stouthuysen Tom - P200
6/2 - 3/6 - 12/10
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Meeussen Hans - P300
Meeussen Thomas - P300
Daes Wim - P300
Kegeleers Stef - P300
6/4 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Geudens Steffer - P100
Lefevre Yliase - P200
6/2 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van der Mueren Nicolas - P100
Van Laer Quinten - P200
6/3 - 6/3
18:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Plaetinck David - P200
Stoop Kevin - P100
6/1 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Ridder Friedo - P200
Maerien Tim - P200
6/4 - 6/4
19:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Roey Stefan - P200
Verwimp Jef - P100
6/1 - 1/6 - 10/7