Tennis
Padel
Tennis
Padel

Tornooi dagplanning

TC KATTEBERG TORNOOI EN HBVL JEUGDSTERRENCIRCUIT

Wrong or missing parameter.
Dagplanning van
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
Uur Reeks Circuit Speler/Ploeg 1 Speler/Ploeg 2 Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2e finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Beusen Tiebe - 9.3 (15 ptn)
Coemans Emma - 9.3 (15 ptn)
1/4 - 4/2 - 4/0
09:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2e finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Coemans Janne - 9.3 (15 ptn)
Vlayen Adriana - 9.3 (15 ptn) 4/0 - 4/1
09:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2e finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Ooms Mats - 11.6 (3 ptn)
Van Eylen Rob - 11.7 (2 ptn) 4/2 - 4/0
09:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2e finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Mateos Leon - 11.7 (2 ptn)
Ragusa Leonardo - 11.7 (2 ptn) 4/3 (4) - 4/2
10:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Arkens Lotte - 30 ptn
Biesmans Marie - 30 ptn
6/0 - 6/3
10:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Wintmolders Hurtado Manu - 13.3 (15 ptn)
Royakkers Tjorben - 13.4 (10 ptn) 6/0 - 6/1
10:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Coletta Stanislas - 3 ptn
Claes Ward - 3 ptn
6/2 - 0/6 - 7/6 (9)
10:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Hermans Lene - 10 ptn
Vandijck Lena - 3 ptn 6/2 - 6/3
10:15 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2e finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Giesen Rune - 9.6 (3 ptn)
Gijbels Nand - 9.8 (1 ptn) 2/4 - 4/1 - 4/2
10:15 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2e finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Hesius Mathis - 9.7 (2 ptn)
Verlaak Achilles - 9.6 (3 ptn)
4/1 - 4/0
10:15 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Gijbels Miel - 11.3 (15 ptn)
Smeets Olivier - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 4/2
10:15 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Ooms Mats - 11.6 (3 ptn)
Mateos Leon - 11.7 (2 ptn)
4/1 - 4/1
11:30 DUBBEL DAMES 5 (20 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Lemmens Ine - 30 ptn
Thijs Esmee - 20 ptn
Luyx Lore - 10 ptn
Meyers Marijke - 45 ptn
6/2 - 6/4
11:30 DUBBEL DAMES 8 (6 - 8)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Byloos Julie - 3 ptn
Castro Nele - 3 ptn
Bels Katja - 3 ptn
Craeghs Ann - 5 ptn
6/4 - 3/6 - 10/4
11:30 DUBBEL HEREN 8 (6 - 8)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Thevis Ronny - 3 ptn
Vanderwielen Pascal - 5 ptn
5/7 - 6/2 - 10/8
11:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Kusters Piet - 50 ptn
Otte Stefan - 50 ptn 6/2 - 6/3
11:30 ENKEL HEREN 50 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Nolmans Lars - 10 ptn
Claes Tom - 10 ptn
6/0 - 7/5
11:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Giesen Rune - 9.6 (3 ptn)
Verlaak Achilles - 9.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1
11:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Aerts Jolein - 11.5 (5 ptn)
Francis Margaux - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/2
11:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2e finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Stevens Julia - 11.6 (3 ptn)
Wins Lyn - 11.7 (2 ptn) 2/4 - 4/1 - 4/2
11:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2e finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Vanhellemont Louise - 11.6 (3 ptn)
Bilge Mira Nur - 11.6 (3 ptn) 4/3 (4) - 1/4 - 4/1
13:00 DUBBEL DAMES 7 (6 - 15)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bijloos Sophie - 10 ptn
Raskin Elisabeth - 3 ptn
Bex Celine - 5 ptn
Boonen Lisa - 5 ptn
6/3 - 3/6 - 10/7
13:00 DUBBEL HEREN 6 (10 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Cuenen Jurgen - 5 ptn
Nolmans Lars - 25 ptn
Jans Joeri - 15 ptn
Meesters Dominique - 15 ptn
6/2 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Thewis Ine - 70 ptn
Brulmans Lise - 85 ptn
6/0 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Ringoet Lentel - 25 ptn 6/3 - 4/6 - 6/3
13:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vanhellemont Louise - 11.6 (3 ptn)
Stevens Julia - 11.6 (3 ptn)
4/1 - 4/2
13:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Cosemans Emma - 13.4 (10 ptn)
Vandebeek Leen - 13.3 (15 ptn)
6/1 - 6/1
14:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 - 8)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schepers Irene - 3 ptn
Van Damme Hubert - 5 ptn
6/2 - 6/0
14:30 ENKEL DAMES 40 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Thijs Karen - 10 ptn
Marzec Sophie - 10 ptn
6/3 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lenaerts Davy - 55 ptn 6/0 - 7/5
14:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vancrayebeck Axl - 15 ptn 6/3 - 6/0
14:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Knapen Davy - 25 ptn
Jacobs Dave - 20 ptn 6/2 - 6/1
15:15 DUBBEL DAMES 6 (10 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bogers Angela - 15 ptn
Bruynooghe Relinde - 15 ptn
Ciurleo Nadia - 10 ptn
Dohmen Sanne - 15 ptn
6/3 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Wouters Jolien - 10 ptn
Jans Joris - 45 ptn
Stulens Anneleen - 15 ptn
Crols Benjamin - 35 ptn
3/6 - 6/1 - 10/4
16:00 DUBBEL HEREN 5 (20 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schoefs Frederic - 25 ptn
Stulens Marcel - 30 ptn
7/6 (4) - 5/7 - 10/8
16:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Boonen Lisa - 5 ptn
Roosen Tina - 10 ptn 6/0 - 6/0
16:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lambrechts Ann-Sophie - 5 ptn
Marzec Sophie - 10 ptn
7/5 - 6/7 (3) - 6/2
17:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Jolling Lies - 60 ptn
Vulpe Anastasia - 55 ptn 6/2 - 6/0
17:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandecaetsbeek Falke - 3 ptn
Collette Steven - 10 ptn
4/6 - 6/2 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lacquaye Alain - 10 ptn 6/2 - 6/2
17:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Cremers Tuur - 13.1 (25 ptn)
D'Hondt Luka - 13.1 (25 ptn)
6/2 - 3/6 - 7/5
18:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Jaspers Aureline - 13.6 (3 ptn)
Nan Sophia - 13.6 (3 ptn)
6/0 - 6/0
19:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jansen Marijke - 10 ptn
Leemans Johan - 20 ptn
6/1 - 6/2
19:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 - 15)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Roubben Jill - 5 ptn
Nelissen Hendrik - 10 ptn
Vanschoenbeek An - 5 ptn
Julémont Jean-Luc - 3 ptn
6/3 - 6/2
19:00 DUBBEL HEREN 4 (50 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jans Joris - 45 ptn
Vandecaetsbeek Dries - 45 ptn
Hendrikx Joeri - 15 ptn
Krutzen Jannick - 75 ptn
6/4 - 6/1
19:00 DUBBEL HEREN 7 (6 - 15)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Moors Martijn - 10 ptn
Somers Geert - 5 ptn
Beinsberger Michael - 5 ptn
Vanloffelt Guido - 5 ptn
6/3 - 6/2