09:30 |
ENKEL J/M U09 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Sleypen Louis - C+30/5 (5 ptn) |
|
2/4 - 4/0 - 4/1 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U10 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Mombers Sybo - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/1 - 4/1 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U12 4 (N.G. - C+15/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Deckers Sieme - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 6/0 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U14 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Kusters Bert - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/1 - 6/4 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U12 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Avtar Iknoor - C+30/5 (5 ptn) |
6/1 - 6/2 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Haegeman Veerle - 15 ptn Schepers Johnny - 5 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U12 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Gaens Quinten - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/1 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U14 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Habraken Dries - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 1/6 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U10 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Camps Lotte - C+30/5 (5 ptn) |
4/3 (4) - 4/2 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U14 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nijssen Gitte - C+30/3 (15 ptn) |
6/0 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U14 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kumbruck Britt - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 6/1 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Haulain Tine - 40 ptn Meurs Roel - 20 ptn |
6/3 - 6/2 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bogaers Frank - 10 ptn Grooten Philippe - 15 ptn |
|
6/4 - 6/1 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Maes Tom - 60 ptn Snijers David - 60 ptn |
|
6/0 - 6/3 |
12:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bloemen Nadine - C+30/5 (5 ptn) |
7/6 (4) - 6/2 |
12:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Ceyssens Benjamin - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/3 - 7/5 |
12:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
D'Amico Walter - C+30 (30 ptn) |
6/2 - 6/3 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderlinden Els - 5 ptn Pairoux Davy - 10 ptn |
6/0 - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kerkhofs Katrien - 20 ptn Schoolmeesters Brecht - 15 ptn |
6/1 - 2/6 - 10/7 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Boven Thomas - 50 ptn Vrijsen Len - 10 ptn |
|
6/3 - 6/0 |
14:00 |
ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Fien - B-4/6 (85 ptn) |
6/2 - 6/7 (6) - 6/4 |
14:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Leinders Julie - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/2 - 1/6 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Palmers Anne - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Palmaers Jeroen - C+30/1 (25 ptn) |
6/2 - 6/1 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Thijs Ria - 20 ptn Wildermans Nadine - 25 ptn |
|
6/1 - 1/6 - 10/3 |
15:30 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vereecken Justine - B0 (75 ptn) |
6/3 - 6/0 |
15:30 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van hansewyck Jutte - C+15/1 (55 ptn) |
7/5 - 6/3 |
15:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Scheepers Lore - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuypers Marcel - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Marissa - 15 ptn Dirkx Karen - 15 ptn |
2/6 - 6/2 - 11/9 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Conings Delphine - 10 ptn Houben Anoek - 5 ptn |
|
7/5 - 6/7 (3) - 10/7 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Aerts Barry - 35 ptn Evens Joris - 55 ptn |
|
0/6 - 7/5 - 10/5 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vandendijk Rudi - 10 ptn Van Ratingen Marco - 5 ptn |
|
6/4 - 1/6 - 10/8 |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderputte Wim - B-2/6 (80 ptn) |
6/2 - 6/1 |
17:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Vanrykel Marijn - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 6/7 (3) - 6/2 |
17:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Meuter Koen - C+30/5 (5 ptn) |
6/7 (6) - 6/2 - 7/6 |
17:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Reumers Jean - C+30 (30 ptn) |
|
2/6 - 6/2 - 7/5 |
17:00 |
ENKEL J/M U09 5 (N.G. - N.G.) Finale Hoofdtabel |
|
|
Fret Raphael - N.G. (5 ptn) |
4/1 - 4/3 (3) |