Tennis
Padel
Tennis
Padel

Tornooi dagplanning

CUPRA Padel Tour 3

Wrong or missing parameter.
Dagplanning van
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
Uur Reeks Circuit Speler/Ploeg 1 Speler/Ploeg 2 Uitslag
09:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Preter Hanne - P200
Roosen Kathleen - P200
6/2 - 6/0
09:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cuppens Liesbeth - P200
Jansen Loesje - P200
6/4 - 4/6 - 10/6
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Marechal Julie - P100
Voet Floor - P100
Lichter Kelly - P100
Nelissen Aline - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ceulemans Nathalie - P100
Nulens Ellen - P100
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Marechal Julie - P100
Voet Floor - P100
Cuyvers Aline - P100
Jeuris Evi - P100
6/4 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jaemers Brenda - P100
Kindermans An - P100
6/7 (5) - 6/4 - 10/6
10:30 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Lukarski Jessica - P200
Theys Nele - P200
6/1 - 6/4
11:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dullers Anneleen - P100
Vanderzande Julie - P100
Marechal Julie - P100
Voet Floor - P100
6/0 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Droogmans Kevin - P200
Nijs Arne - P200
6/2 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Borremans Kevin - P200
Schreurs Frank - P200
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Douw Yannick - P200
Loricco Kristof - P200
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Eevers Bart - P200
Slegers Dirk - P200
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/6
14:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Geuens Caroline - P300
Kimpen Dorien - P300
6/1 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Jeuris Lise - P300
Meers Elke - P200
Buekers Evelyne - P300
Rochus Dorien - P300
7/6 (4) - 6/7 (4) - 10/6
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Schoemans Christophe - P200
Timmers Vincent - P100
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Forier Jente - P100
Luts Gert Jan - P200
7/5 - 6/4
15:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Heyrman Yenthel - P300
Reynders Annelies - P300
Jeuris Lise - P300
Meers Elke - P200
6/4 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Der Zanden Dorien - P300
Vromans Elke - P300
6/4 - 6/4
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Vandenhove Kristof - P200
Van Loock Jorden - P200
6/2 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Leen Alexander - P400
Vancamp Robby - P400
1/6 - 7/6 (5) - 10/8
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400
Joris Toon - P400
Rykx Jelle - P400
Geerts Senne - P400
Meykens Thomas - P400
6/4 - 6/2
16:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Jeuris Lise - P300
Meers Elke - P200
7/6 - 6/1
17:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400
Joris Toon - P400
Rykx Jelle - P400
1/6 - 6/3 - 10/8
18:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Ceyssens Alexander - P500
Ceyssens Pieter Jan - P500
5/7 - 7/6 (6) - 10/8
18:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Palmans Davy - P400
Pommee Patrick - P500
6/7 (7) - 6/4 - 10/7
19:30 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Heyrman Kenzie - P500
Mertens Tijs - P400
6/3 - 6/2