Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2023
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 200 ( - )
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
za 15/04/2023 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT E 8065 T.C. WACHTEBEKE B 4-2 / 4-2 / 48-45 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 15/04/2023 14:00 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8022 T.C. EEKLO E 2-4 / 2-4 / 39-46 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 15/04/2023 14:00 8159 T.C. ELEVEN G 8197 MVP PADEL B 1-5 / 1-5 / 20-52 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 22/04/2023 14:00 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8183 PADEL 4U2 GENT E 2-4 / 2-4 / 44-46 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 22/04/2023 14:00 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8197 MVP PADEL B 4-2 / 4-2 / 45-42 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 22/04/2023 14:00 8022 T.C. EEKLO E 8159 T.C. ELEVEN G 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 29/04/2023 14:00 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8065 T.C. WACHTEBEKE B 2-4 / 2-4 / 35-47 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 29/04/2023 14:00 8159 T.C. ELEVEN G 8183 PADEL 4U2 GENT E 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 29/04/2023 14:00 8197 MVP PADEL B 8022 T.C. EEKLO E 3-3 / 3-3 / 42-45 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 06/05/2023 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT E 8197 MVP PADEL B 5-1 / 5-1 / 49-33 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 06/05/2023 14:00 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8022 T.C. EEKLO E 4-2 / 4-2 / 49-29 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 06/05/2023 14:00 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8159 T.C. ELEVEN G 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 13/05/2023 14:00 8022 T.C. EEKLO E 8183 PADEL 4U2 GENT E 2-4 / 2-4 / 40-50 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 13/05/2023 14:00 8159 T.C. ELEVEN G 8065 T.C. WACHTEBEKE B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
za 13/05/2023 14:00 8197 MVP PADEL B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-2 / 4-2 / 49-31 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5009 KTC RAPID WATERSCHEI D (I1) (T) 6 6 54 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D (I1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (M2) (U) 0 0 26
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (N1) (T) 1 1 32 5035 TENKIE PARK C (O2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5035 TENKIE PARK C (O2) (U) 5 5 53
5012 T.C. WINTERSLAG E (J1) (T) 5 5 52 5012 T.C. WINTERSLAG E (J1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (E2) (U) 1 1 26
5014 LIMA TENNIS & PADEL C (A1) (T) 4 4 50 5014 LIMA TENNIS & PADEL C (A1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN G (H2) (U) 2 2 37
5012 T.C. WINTERSLAG D (C1) (T) 1 1 21 5050 T.C. WIMBLEDON A (K2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5050 T.C. WIMBLEDON A (K2) (U) 5 5 49
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D (D1) (T) 4 4 50 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D (D1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI F (G2) (U) 2 2 45
5039 RUNKSTER T.C. C (L1) (T) 5 5 53 5039 RUNKSTER T.C. C (L1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI G (B2) (U) 1 1 28
5041 NEERPELTSE T.C. D (F1) (T) 4 4 44 5041 NEERPELTSE T.C. D (F1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL D (P2) (U) 2 2 41
5108 TC KATTEBERG BILZEN C (K1) (T) 4 4 49 5108 TC KATTEBERG BILZEN C (K1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5098 PADELLEBOOGSKE A (D2) (U) 2 2 41
5012 T.C. WINTERSLAG F (G1) (T) 4 4 40 5012 T.C. WINTERSLAG F (G1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS D (A2) (U) 2 2 35
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C (B1) (T) 2 2 35 5035 TENKIE PARK A (N2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5035 TENKIE PARK A (N2) (U) 4 4 48
5057 TC O - TC IRIS A (E1) (T) 2 2 29 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B (F2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B (F2) (U) 4 4 45
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (P1) (T) 3 3 44 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (P1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5108 TC KATTEBERG BILZEN D (L2) (U) 3 3 32
5050 T.C. WIMBLEDON B (O1) (T) 5 5 49 5050 T.C. WIMBLEDON B (O1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5085 TPC KOERSEL C (I2) (U) 1 1 20
5050 T.C. WIMBLEDON H (M1) (T) 5 5 51 5050 T.C. WIMBLEDON H (M1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5108 TC KATTEBERG BILZEN B (J2) (U) 1 1 35
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (H1) (T) 1 1 24 5014 LIMA TENNIS & PADEL B (C2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5014 LIMA TENNIS & PADEL B (C2) (U) 5 5 51
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS G (AT1) (T) 2 2 40 0211 PACHANGA PADEL D (AV2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0211 PACHANGA PADEL D (AV2) (U) 4 4 42
7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B (AR1) (T) 4 4 44 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B (AR1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0084 MOLENBOS NIJLEN C (AL2) (U) 2 2 37
0159 TENNIS & PADEL De Valk B (AJ1) (T) 4 4 43 0159 TENNIS & PADEL De Valk B (AJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0217 ARENAL MECHELEN A (AM2) (U) 2 2 27
0240 EL CITADEL A (AS1) (T) 5 5 47 0240 EL CITADEL A (AS1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN C (AI2) (U) 1 1 33
7056 T.C.DE WEHZEL A (AP1) (T) 1 1 37 0240 EL CITADEL D (AK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0240 EL CITADEL D (AK2) (U) 5 5 47
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO B (AG1) (T) 5 5 53 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO B (AG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0163 T.C. DE CHALET C (AH2) (U) 1 1 27
0191 KALMTHOUTSE T.C. A (AU1) (T) 3 3 40 0234 VIVA PADEL BERLAAR A (AQ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0234 VIVA PADEL BERLAAR A (AQ2) (U) 3 3 40
7126 PARK 1800 A (AN1) (T) 2 2 45 0078 T.C. 'T SAS A (AO2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0078 T.C. 'T SAS A (AO2) (U) 4 4 43
7101 P&T DE VLOER A (AI1) (T) 2 2 35 0163 T.C. DE CHALET B (AG2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0163 T.C. DE CHALET B (AG2) (U) 4 4 45
0159 TENNIS & PADEL De Valk A (AH1) (T) 6 6 54 0159 TENNIS & PADEL De Valk A (AH1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7074 WOTEN C (AN2) (U) 0 0 28
0159 TENNIS & PADEL De Valk C (AL1) (T) 0 0 31 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C (AU2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE C (AU2) (U) 6 6 54
0185 T.C. HEIVELD C (AM1) (T) 4 4 45 0185 T.C. HEIVELD C (AM1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0211 PACHANGA PADEL B (AT2) (U) 2 2 37
7056 T.C.DE WEHZEL C (AV1) (T) 0 0 27 7044 T.C. LOVANIUM F (AP2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7044 T.C. LOVANIUM F (AP2) (U) 6 6 54
0013 K. MECHELSE T.H.C. B (AO1) (T) 3 3 42 7003 BRUSSELSE T.C. G (AR2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7003 BRUSSELSE T.C. G (AR2) (U) 3 3 50
0240 EL CITADEL B (AQ1) (T) 3 3 42 0043 Koninklijke Soc Tennis & Padel A (AJ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0043 Koninklijke Soc Tennis & Padel A (AJ2) (U) 3 3 46
0209 TC 'T SPUI VZW A (AK1) (T) 4 4 42 0209 TC 'T SPUI VZW A (AK1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0056 T.C. EMBLEM A (AS2) (U) 2 2 33
0241 Garrincha Antwerpen Noord A (BE1) (T) 5 5 51 0241 Garrincha Antwerpen Noord A (BE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (BK2) (U) 1 1 33
0215 ANTWERP PADEL CLUB I (BD1) (T) 4 4 43 0215 ANTWERP PADEL CLUB I (BD1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0063 BORGERWEERT A (AZ2) (U) 2 2 28
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (BI1) (T) 3 3 36 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A (AX2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A (AX2) (U) 3 3 39
0039 TC PEERDSBOS D (AY1) (T) 4 4 52 0039 TC PEERDSBOS D (AY1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D (BJ2) (U) 2 2 30
0097 WINGFIELD B (BC1) (T) 6 6 54 0097 WINGFIELD B (BC1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0211 PACHANGA PADEL C (BA2) (U) 0 0 16
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL A (BL1) (T) 6 6 54 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL A (BL1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7056 T.C.DE WEHZEL D (AW2) (U) 0 0 15
0039 TC PEERDSBOS F (BB1) (T) 4 4 45 0039 TC PEERDSBOS F (BB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8187 HANGAR PADEL CLUB F (BF2) (U) 2 2 37
0140 TPC DUVELS A (BG1) (T) 0 0 19 0146 DE KLINKAERT B (BH2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0146 DE KLINKAERT B (BH2) (U) 6 6 54
7007 Tennis- en padelclub Smash Londerzeel B (BH1) (T) 3 3 42 0166 T.C. LAAGLAND A (BE2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0166 T.C. LAAGLAND A (BE2) (U) 3 3 43
0039 TC PEERDSBOS B (AX1) (T) 6 6 54 0039 TC PEERDSBOS B (AX1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0107 PADELCLUB TER EIKEN D (BG2) (U) 0 0 26
7123 TC DIEPENBROEK VZW C (BJ1) (T) 2 2 47 7137 LEEUWSE PADEL CLUB A (BL2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7137 LEEUWSE PADEL CLUB A (BL2) (U) 4 4 48
0048 STEPP E (BK1) (T) 2 2 30 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (AY2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (AY2) (U) 4 4 46
0217 ARENAL MECHELEN C (AW1) (T) 4 4 44 0217 ARENAL MECHELEN C (AW1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8187 HANGAR PADEL CLUB D (BB2) (U) 2 2 37
0215 ANTWERP PADEL CLUB H (BF1) (T) 2 2 42 0053 TPC BORNEM B (BD2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0053 TPC BORNEM B (BD2) (U) 4 4 43
0039 TC PEERDSBOS A (AZ1) (T) 1 1 42 0061 S.V. AARTSELAAR T. A (BC2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0061 S.V. AARTSELAAR T. A (BC2) (U) 5 5 48
7074 WOTEN A (BA1) (T) 5 5 53 7074 WOTEN A (BA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8180 PADEL WAASLAND B (BI2) (U) 1 1 34
8136 T.C. TOPSPIN B (BO1) (T) 5 5 52 8136 T.C. TOPSPIN B (BO1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8187 HANGAR PADEL CLUB C (BN2) (U) 1 1 29
8140 T.C. BECKHAND A (BR1) (T) 1 1 34 7127 PADEL SAFFELBERG A (BS2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7127 PADEL SAFFELBERG A (BS2) (U) 5 5 51
8136 T.C. TOPSPIN A (BT1) (T) 2 2 35 8202 PADEL BRAKEL A (BZ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8202 PADEL BRAKEL A (BZ2) (U) 4 4 49
8205 PADEL IDEGEM A (BW1) (T) 6 6 54 8205 PADEL IDEGEM A (BW1) Niet aangevangen (za 20/05/2023 14:00)
8189 PADEL POLDERGOTE A (CA2) (U) 0 0 0
7123 TC DIEPENBROEK VZW B (BM1) (T) 3 3 45 7123 TC DIEPENBROEK VZW B (BM1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8184 PADEL CLUB LOKEREN C (BU2) (U) 3 3 44
8206 PADELCLUB PAQUITO F (CB1) (T) 2 2 40 0053 TPC BORNEM C (BQ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0053 TPC BORNEM C (BQ2) (U) 4 4 49
8206 PADELCLUB PAQUITO H (BV1) (T) 4 4 52 8206 PADELCLUB PAQUITO H (BV1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7003 BRUSSELSE T.C. D (BP2) (U) 2 2 39
8082 T.C. DENDERLEEUW A (BY1) (T) 3 3 38 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B (BX2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B (BX2) (U) 3 3 40
8206 PADELCLUB PAQUITO E (BU1) (T) 3 3 47 8206 PADELCLUB PAQUITO E (BU1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0079 T.C. SAVANTI B (BT2) (U) 3 3 44
8117 T.C. PLAYERS A (BX1) (T) 4 4 51 8117 T.C. PLAYERS A (BX1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8126 T.C. HOF TER BURST E (BM2) (U) 2 2 39
8157 PTC LOCHRISTI A (CA1) (T) 4 4 47 8157 PTC LOCHRISTI A (CA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof C (BW2) (U) 2 2 44
8205 PADEL IDEGEM C (BS1) (T) 6 6 54 8205 PADEL IDEGEM C (BS1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8057 T.C. MERELBEKE D (CB2) (U) 0 0 27
0053 TPC BORNEM D (BN1) (T) 5 5 52 0053 TPC BORNEM D (BN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8117 T.C. PLAYERS D (BY2) (U) 1 1 33
8126 T.C. HOF TER BURST B (BP1) (T) 5 5 50 8126 T.C. HOF TER BURST B (BP1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8199 PADEL ERPE-MERE D (BV2) (U) 1 1 32
0048 STEPP A (BQ1) (T) 4 4 47 0048 STEPP A (BQ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8072 T.C. STEKENE B (BO2) (U) 2 2 32
8186 PADEL 2020 A (BZ1) (T) 5 5 50 8186 PADEL 2020 A (BZ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8187 HANGAR PADEL CLUB E (BR2) (U) 1 1 31
8183 PADEL 4U2 GENT I (CP1) (T) 3 3 43 8183 PADEL 4U2 GENT I (CP1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8199 PADEL ERPE-MERE B (CG2) (U) 3 3 33
8203 ACASA PADEL LAARNE B (CC1) (T) 3 3 44 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B (CQ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B (CQ2) (U) 3 3 44
8195 LIVINUS PLANET C (CF1) (T) 6 6 54 8195 LIVINUS PLANET C (CF1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D (CM2) (U) 0 0 25
8057 T.C. MERELBEKE B (CI1) (T) 0 0 27 8197 MVP PADEL E (CR2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8197 MVP PADEL E (CR2) (U) 6 6 54
8183 PADEL 4U2 GENT G (CN1) (T) 4 4 45 8183 PADEL 4U2 GENT G (CN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8065 T.C. WACHTEBEKE B (CL2) (U) 2 2 26
8203 ACASA PADEL LAARNE A (CD1) (T) 6 6 54 8203 ACASA PADEL LAARNE A (CD1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8105 TC VELINA A (CK2) (U) 0 0 25
8202 PADEL BRAKEL B (CO1) (T) 2 2 34 8065 T.C. WACHTEBEKE A (CE2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8065 T.C. WACHTEBEKE A (CE2) (U) 4 4 39
8197 MVP PADEL C (CH1) (T) 4 4 51 8197 MVP PADEL C (CH1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8057 T.C. MERELBEKE A (CJ2) (U) 2 2 30
8195 LIVINUS PLANET A (CG1) (T) 5 5 51 8195 LIVINUS PLANET A (CG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8192 BONAIR SPORT C (CI2) (U) 1 1 30
8194 BOTZ PADEL C (CE1) (T) 4 4 49 8194 BOTZ PADEL C (CE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8159 T.C. ELEVEN E (CN2) (U) 2 2 30
8076 T.C. 'T LOBBEKE C (CR1) (T) 4 4 45 8076 T.C. 'T LOBBEKE C (CR1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8143 T.C. FOR EVER B (CP2) (U) 2 2 37
8183 PADEL 4U2 GENT D (CM1) (T) 3 3 45 8033 DROPSHOT BERLARE B (CD2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8033 DROPSHOT BERLARE B (CD2) (U) 3 3 46
8073 T.C. WITTE KAPROENEN B (CQ1) (T) 3 3 49 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B (CQ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8194 BOTZ PADEL G (CH2) (U) 3 3 40
8182 SHARP RECREAN D (CK1) (T) 4 4 48 8182 SHARP RECREAN D (CK1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8057 T.C. MERELBEKE I (CF2) (U) 2 2 37
8010 GANTOISE B (CJ1) (T) 3 3 47 8010 GANTOISE B (CJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8057 T.C. MERELBEKE H (CC2) (U) 3 3 43
8183 PADEL 4U2 GENT E (CL1) (T) 1 1 39 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM C (CO2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM C (CO2) (U) 5 5 50
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL B (CT1) 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL B (CT1)
2027 K.G. WITTE BEER B (DD1) 2027 K.G. WITTE BEER B (DD1)
2209 PADEL PITTEM B (DA1) 2209 PADEL PITTEM B (DA1)
8211 PADEL '74 A (CW1) 8211 PADEL '74 A (CW1)
2185 T.C. AQUILA D (CX2) (T) 6 6 54 2185 T.C. AQUILA D (CX2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2023 T.C. WAREGEM GAVER C (CY2) (U) 0 0 17
2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL D (CZ2) (T) 3 3 46 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL D (CZ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2008 T.C. DUINBERGEN D (CV2) (U) 3 3 43
2110 T.C. BOSTERHOUT A (CU1) (T) 6 6 54 2110 T.C. BOSTERHOUT A (CU1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A (CS2) (U) 0 0 27
2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (DB1) (T) 5 5 46 2206 PADEL PASSE-PARTOUT A (DB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2040 T.C. OLYMPOS A (DC2) (U) 1 1 34
2209 PADEL PITTEM A (CZ1) (T) 5 5 47 2209 PADEL PITTEM A (CZ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A (CW2) (U) 1 1 39
8182 SHARP RECREAN F (CS1) (T) 3 3 40 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B (CT2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B (CT2) (U) 3 3 42
2001 T.C. BLANKENBERGE B (DD2) (T) 3 3 37 2001 T.C. BLANKENBERGE B (DD2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2040 T.C. OLYMPOS C (DB2) (U) 3 3 37
2023 T.C. WAREGEM GAVER A (CU2) (T) 1 1 38 2207 TODOS D (DA2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2207 TODOS D (DA2) (U) 5 5 52
2194 ARENAL BRUGGE D (CV1)
2194 ARENAL BRUGGE D (CV1)
2038 KTC ISIS B (DC1)
2038 KTC ISIS B (DC1)
2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF B (CX1)
2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF B (CX1)
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A (CY1)
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A (CY1)
2205 PLATFORM PADEL A (DJ1) 2205 PLATFORM PADEL A (DJ1)
2157 T.C. DE MOTE B (DM1) 2157 T.C. DE MOTE B (DM1)
2194 ARENAL BRUGGE C (DF1) 2194 ARENAL BRUGGE C (DF1)
2090 T.C. KOKSIJDE D (DN1) 2090 T.C. KOKSIJDE D (DN1)
2029 KTC ISSERA A (DO1) 2029 KTC ISSERA A (DO1)
2031 T.C. ST-MICHIELS B (DI2) (T) 3 3 42 2031 T.C. ST-MICHIELS B (DI2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (DH2) (U) 3 3 42
2021 T.C. YPER A (DK2) (T) 5 5 47 2021 T.C. YPER A (DK2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2185 T.C. AQUILA B (DE2) (U) 1 1 30
2008 T.C. DUINBERGEN B (DG1) (T) 4 4 48 2008 T.C. DUINBERGEN B (DG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E (DL2) (U) 2 2 36
2090 T.C. KOKSIJDE A (DM2) (T) 3 3 41 2090 T.C. KOKSIJDE C (DO2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2090 T.C. KOKSIJDE C (DO2) (U) 3 3 46
2031 T.C. ST-MICHIELS A (DF2) (T) 1 1 25 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (DN2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (DN2) (U) 5 5 50
2013 OSTEND TENNIS CLUB H (DG2) (T) 3 3 43 2013 OSTEND TENNIS CLUB H (DG2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B (DJ2) (U) 3 3 40
2033 Arenal Roeselare A (DK1)
2033 Arenal Roeselare A (DK1)
2207 TODOS B (DH1)
2207 TODOS B (DH1)
2195 PADEL CLUB VISION 21 E (DE1)
2195 PADEL CLUB VISION 21 E (DE1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C (DL1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C (DL1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D (DI1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D (DI1)
0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (AC1) (T) 6 6 54 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (AC1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7044 T.C. LOVANIUM B (AF2) (U) 0 0 22
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN G (T1) (T) 5 5 49 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN G (T1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN F (S2) (U) 1 1 36
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D (Y1) (T) 6 6 54 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D (Y1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5048 G.T. TESSENDERLO A (AA2) (U) 0 0 23
5021 LOMMELSE T.C. A (R1) (T) 6 6 54 5021 LOMMELSE T.C. A (R1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5038 T.C. LAAKDAL B (X2) (U) 0 0 19
5026 T.C. LUMMEN B (U1) (T) 3 3 39 5075 Tennis & Padel Netevallei A (V2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5075 Tennis & Padel Netevallei A (V2) (U) 3 3 48
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE E (W1) (T) 6 6 54 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE E (W1) Niet aangevangen (za 20/05/2023 14:00)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN E (AB2) (U) 0 0 0
5017 KON. METALLIC T.C. A (Q1) (T) 5 5 50 5017 KON. METALLIC T.C. A (Q1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (Z2) (U) 1 1 29
0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A (AE1) (T) 3 3 41 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A (AE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
7059 ATP WEZEMAAL B (AD2) (U) 3 3 40
7044 T.C. LOVANIUM E (AB1) (T) 6 6 54 7044 T.C. LOVANIUM E (AB1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0220 PADEL 360 TURNHOUT B (AE2) (U) 0 0 18
7136 SOLTO A (AD1) (T) 3 3 37 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (U2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (U2) (U) 3 3 44
0099 T.C. OLEN A (X1) (T) 4 4 45 0099 T.C. OLEN A (X1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST A (Y2) (U) 2 2 33
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A (S1) (T) 4 4 45 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A (S1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5050 T.C. WIMBLEDON G (T2) (U) 2 2 40
5005 KGTP DEN BRUUL A (Z1) (T) 5 5 47 5005 KGTP DEN BRUUL A (Z1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5085 TPC KOERSEL E (R2) (U) 1 1 33
5052 T.C. ZELEM B (AF1) (T) 2 2 35 5005 KGTP DEN BRUUL B (Q2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5005 KGTP DEN BRUUL B (Q2) (U) 4 4 46
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (V1) (T) 4 4 49 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (V1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (AC2) (U) 2 2 39
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE D (AA1) (T) 3 3 44 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE D (AA1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (za 20/05/2023 14:00)
5085 TPC KOERSEL B (W2) (U) 3 3 42