Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2024
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 200 ( - )
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
zo 14/04/2024 09:30 7044 T.C. LOVANIUM B 0128 T.C. KROMVELD F 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/04/2024 09:30 7126 PARK 1800 A 7074 WOTEN B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
wo 10/04/2024 19:30 7109 Tennis & Padel Meerdaal A 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 21/04/2024 09:30 7044 T.C. LOVANIUM B 7126 PARK 1800 A 5-1 / 5-1 / 52-32 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 21/04/2024 09:30 0128 T.C. KROMVELD F 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B 1-5 / 1-5 / 33-52 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 21/04/2024 09:00 7074 WOTEN B 7109 Tennis & Padel Meerdaal A 2-4 / 2-4 / 36-42 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 28/04/2024 09:30 7126 PARK 1800 A 0128 T.C. KROMVELD F 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 28/04/2024 09:30 7109 Tennis & Padel Meerdaal A 7044 T.C. LOVANIUM B 1-5 / 1-5 / 23-52 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 28/04/2024 09:30 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B 7074 WOTEN B 3-3 / 3-3 / 43-43 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 05/05/2024 09:30 7044 T.C. LOVANIUM B 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B 3-3 / 3-3 / 45-39 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 05/05/2024 09:30 0128 T.C. KROMVELD F 7074 WOTEN B 3-3 / 3-3 / 34-42 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 05/05/2024 09:30 7126 PARK 1800 A 7109 Tennis & Padel Meerdaal A 3-3 / 3-3 / 46-39 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 12/05/2024 09:00 7074 WOTEN B 7044 T.C. LOVANIUM B 1-5 / 1-5 / 27-49 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 12/05/2024 09:30 7109 Tennis & Padel Meerdaal A 0128 T.C. KROMVELD F 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 12/05/2024 12:00 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd B 7126 PARK 1800 A 1-5 / 1-5 / 29-51 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (D1) 5108 TC KATTEBERG BILZEN A (D1)
5048 G.T. TESSENDERLO B (L1) (T) 3 3 28 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (E2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (E2) (U) 3 3 38
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (J1) (T) 3 3 39 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (J1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (I2) (U) 3 3 38
5028 T.C. LANAKEN B (A1) (T) 1 1 30 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (M2) Beëindigd na overwinning (zo 26/05/2024 09:30)
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (M2) (U) 5 5 47
5047 T.C. SMASH KERMT B (H1) 5047 T.C. SMASH KERMT B (H1)
5035 TENKIE PARK A (G2) (T) 3 3 35 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (F2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (F2) (U) 3 3 45
5008 K.T.C. MEULENBERG D (B2) (T) 4 4 47 5008 K.T.C. MEULENBERG D (B2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI D (C2) (U) 2 2 28
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER B (K1)
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER B (K1)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B (I1) 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B (I1)
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER A (G1) (T) 3 3 42 5050 T.C. WIMBLEDON A (H2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:00)
5050 T.C. WIMBLEDON A (H2) (U) 3 3 47
5009 KTC RAPID WATERSCHEI C (E1) (T) 4 4 45 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C (E1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 10:00)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS B (A2) (U) 2 2 37
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (M1)
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (M1)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A (F1) (T) 5 5 51 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A (F1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
5017 KON. METALLIC T.C. B (J2) (U) 1 1 26
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS C (C1) (T) 5 5 47 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS C (C1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (D2) (U) 1 1 26
5048 G.T. TESSENDERLO A (K2) (T) 4 4 48 5048 G.T. TESSENDERLO A (K2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
5038 T.C. LAAKDAL B (L2) (U) 2 2 39
5028 T.C. LANAKEN A (B1)
5028 T.C. LANAKEN A (B1)
8197 MVP PADEL C (AK1) 8197 MVP PADEL C (AK1)
8197 MVP PADEL D (AL1) (T) 3 3 48 8197 MVP PADEL D (AL1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:00)
8033 DROPSHOT BERLARE B (AC2) (U) 3 3 42
8205 PADEL IDEGEM A (AI1) (T) 5 5 53 8205 PADEL IDEGEM A (AI1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
8199 PADEL ERPE-MERE A (AJ2) (U) 1 1 23
8188 AALST PADEL 2.0 B (AD1) (T) 3 3 48 8188 AALST PADEL 2.0 B (AD1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 10:30)
8145 TS KENTA B (AE2) (U) 3 3 47
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (AF1) 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (AF1)
8202 PADEL BRAKEL A (AM1) (T) 3 3 35 8202 PADEL BRAKEL A (AM1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL C (AB2) (U) 3 3 34
8121 T.C. ZOTTEGEM A (AH2) (T) 3 3 29 8197 MVP PADEL A (AO2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
8197 MVP PADEL A (AO2) (U) 3 3 46
8197 MVP PADEL B (AG1) (T) 6 6 54 8197 MVP PADEL B (AG1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
8182 SHARP RECREAN C (AN2) (U) 0 0 23
8057 T.C. MERELBEKE D (AN1) (T) 6 6 54 8057 T.C. MERELBEKE D (AN1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:00)
8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN A (AG2) (U) 0 0 27
8186 PADEL 2020 B (AB1) (T) 4 4 36 8186 PADEL 2020 B (AB1) Beëindigd na overwinning (zo 26/05/2024 12:00)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AF2) (U) 0 0 25
8033 DROPSHOT BERLARE A (AE1) (T) 6 6 54 8033 DROPSHOT BERLARE A (AE1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
8205 PADEL IDEGEM C (AM2) (U) 0 0 25
8117 T.C. PLAYERS B (AH1)
8117 T.C. PLAYERS B (AH1)
8065 T.C. WACHTEBEKE B (AO1) (T) 6 6 54 8065 T.C. WACHTEBEKE B (AO1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:00)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof B (AD2) (U) 0 0 20
8182 SHARP RECREAN B (AJ1) (T) 4 4 47 8182 SHARP RECREAN B (AJ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
8195 LIVINUS PLANET C (AI2) (U) 2 2 39
8203 ACASA PADEL LAARNE A (AL2) (T) 4 4 46 8203 ACASA PADEL LAARNE A (AL2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
8010 GANTOISE C (AK2) (U) 2 2 39
8145 TS KENTA D (AC1)
8145 TS KENTA D (AC1)
2021 T.C. YPER A (AW1) 2021 T.C. YPER A (AW1)
8143 T.C. FOR EVER A (AR1) (T) 4 4 45 8143 T.C. FOR EVER A (AR1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:00)
2008 T.C. DUINBERGEN D (AV2) (U) 2 2 31
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A (AU1) (T) 4 4 43 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A (AU1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (ma 20/05/2024 11:30)
2199 PADELCLUB HOUTHULST A (BB2) (U) 2 2 26
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (BA1) (T) 6 12 108 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (BA1) Niet aangevangen (zo 26/05/2024 09:30)
2198 ARENAL WAREGEM B (AT2) (U) 0 0 0
2029 KTC ISSERA NIEUWPOORT A (BC1) 2029 KTC ISSERA NIEUWPOORT A (BC1)
2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A (AX1) (T) 3 3 38 2194 ARENAL BRUGGE B (AZ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
2194 ARENAL BRUGGE B (AZ2) (U) 3 3 41
2023 T.C. WAREGEM GAVER A (AQ2) (T) 4 4 47 2023 T.C. WAREGEM GAVER A (AQ2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
2110 T.C. BOSTERHOUT B (AS2) (U) 2 2 38
2013 OSTEND TENNIS CLUB E (AY1) (T) 1 1 32 8022 T.C. EEKLO A (AP2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
8022 T.C. EEKLO A (AP2) (U) 5 5 51
8197 MVP PADEL E (AP1) (T) 6 6 54 8197 MVP PADEL E (AP1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
2197 GOLDEN POINT A (BC2) (U) 0 0 30
2021 T.C. YPER B (BB1) (T) 0 0 25 2050 TP RUMBEKE A (AW2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (ma 20/05/2024 09:00)
2050 TP RUMBEKE A (AW2) (U) 6 6 54
2024 K.T.C. AZALEA A (AZ1) (T) 4 4 49 2024 K.T.C. AZALEA A (AZ1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
2195 PADEL CLUB VISION 21 C (BA2) (U) 2 2 38
8172 VZW TC STERRENBOS B (AQ1)
8172 VZW TC STERRENBOS B (AQ1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (AV1) (T) 5 5 53 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (AV1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
2013 OSTEND TENNIS CLUB B (AU2) (U) 1 1 40
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (AT1) (T) 4 4 44 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (AT1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (do 23/05/2024 19:15)
2209 PADEL PITTEM B (AY2) (U) 2 2 32
8172 VZW TC STERRENBOS A (AR2) (T) 2 2 37 2027 K.G. WITTE BEER A (AX2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 10:30)
2027 K.G. WITTE BEER A (AX2) (U) 4 4 45
2023 T.C. WAREGEM GAVER C (AS1)
2023 T.C. WAREGEM GAVER C (AS1)
0140 TPC DUVELS B (W1) 0140 TPC DUVELS B (W1)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A (O1) (T) 5 5 51 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A (O1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
0053 TPC BORNEM A (Z2) (U) 1 1 27
0215 ANTWERP PADEL CLUB D (U1) (T) 1 1 32 7056 T.C.DE WEHZEL B (R2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
7056 T.C.DE WEHZEL B (R2) (U) 5 5 53
0226 DE MEREL SPORT A (Q1) (T) 4 4 40 0226 DE MEREL SPORT A (Q1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (Y2) (U) 2 2 43
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (N1) 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (N1)
7007 Tennis- en padelclub Smash Londerzeel A (X1) (T) 5 5 53 7007 Tennis- en padelclub Smash Londerzeel A (X1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 10:30)
0240 EL CITADEL C (S2) (U) 1 1 41
8106 T.C. SOKS A (AA2) (T) 2 2 33 7126 PARK 1800 A (T2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
7126 PARK 1800 A (T2) (U) 4 4 46
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (V1) (T) 1 1 21 0084 MOLENBOS NIJLEN A (P2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 17:00)
0084 MOLENBOS NIJLEN A (P2) (U) 5 5 51
7074 WOTEN A (Y1) (T) 6 6 54 7074 WOTEN A (Y1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
0130 NOORD TENNIS PADEL A (Q2) (U) 0 0 18
0128 T.C. KROMVELD D (R1) (T) 5 5 50 0128 T.C. KROMVELD D (R1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (ma 20/05/2024 16:00)
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A (U2) (U) 1 1 34
0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (P1) (T) 5 5 52 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (P1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 12:00)
0240 EL CITADEL A (V2) (U) 1 1 20
0063 BORGERWEERT A (Z1)
0063 BORGERWEERT A (Z1)
8187 HANGAR PADEL CLUB A (AA1) (T) 2 2 42 7003 BRUSSELSE T.C. B (X2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
7003 BRUSSELSE T.C. B (X2) (U) 4 4 45
7044 T.C. LOVANIUM B (T1) (T) 3 3 37 0048 STEPP B (W2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
0048 STEPP B (W2) (U) 3 3 38
5026 T.C. LUMMEN A (N2) (T) 3 3 42 5052 T.C. ZELEM A (O2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
5052 T.C. ZELEM A (O2) (U) 3 3 46
0209 Tennis- en Padelclub 't Spui A (S1)
0209 Tennis- en Padelclub 't Spui A (S1)