Tennis
Padel
Tennis
Padel

Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2024
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 300 ( - )
Datum Ontvangende ploeg Bezoekende ploeg Uitslag/Sets/Spellen Status
zo 14/04/2024 14:00 7044 T.C. LOVANIUM B 7074 WOTEN A 4-2 / 4-2 / 45-36 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/04/2024 15:00 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd A 3-3 / 3-3 / 42-45 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 14/04/2024 14:00 7059 ATP WEZEMAAL A 7126 PARK 1800 A 2-4 / 2-4 / 28-47 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 21/04/2024 14:00 7044 T.C. LOVANIUM B 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B 2-4 / 2-4 / 43-48 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 21/04/2024 15:00 7074 WOTEN A 7126 PARK 1800 A 0-6 / 0-6 / 35-54 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 21/04/2024 15:00 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd A 7059 ATP WEZEMAAL A 2-4 / 2-4 / 35-46 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 28/04/2024 14:00 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B 7074 WOTEN A 5-1 / 5-1 / 48-32 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 28/04/2024 14:00 7059 ATP WEZEMAAL A 7044 T.C. LOVANIUM B 1-5 / 1-5 / 23-51 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 28/04/2024 14:00 7126 PARK 1800 A 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd A 3-3 / 3-3 / 48-39 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 05/05/2024 14:00 7044 T.C. LOVANIUM B 7126 PARK 1800 A 4-2 / 4-2 / 44-34 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 05/05/2024 15:00 7074 WOTEN A 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd A 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 05/05/2024 12:00 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B 7059 ATP WEZEMAAL A 5-1 / 5-1 / 51-38 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
wo 15/05/2024 19:30 7032 Tennis- en Padelclub De Jonge Wingerd A 7044 T.C. LOVANIUM B 3-3 / 3-3 / 43-42 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 12/05/2024 14:00 7059 ATP WEZEMAAL A 7074 WOTEN A 4-2 / 4-2 / 47-40 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen
zo 12/05/2024 14:00 7126 PARK 1800 A 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL B 5-1 / 5-1 / 51-37 Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (B1) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (B1)
7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL A (K1) (T) 5 5 48 7128 SPORTACULAIR IN.TERNATIONAL A (K1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 15:00)
2040 T.C. OLYMPOS A (C2) (U) 1 1 40
8206 PADELCLUB PAQUITO A (J1) (T) 3 3 41 8212 THE PADEL POINT A (L2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
8212 THE PADEL POINT A (L2) (U) 3 3 45
8183 PADEL 4U2 GENT B (G1)
8183 PADEL 4U2 GENT B (G1)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (A1) 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (A1)
8195 LIVINUS PLANET A (I2) (T) 5 5 49 8195 LIVINUS PLANET A (I2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 15:00)
8197 MVP PADEL B (F2) (U) 1 1 35
7074 WOTEN B (M2) (T) 1 1 36 8131 T.C. LUDOVIEK A (D2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
8131 T.C. LUDOVIEK A (D2) (U) 5 5 48
2023 T.C. WAREGEM GAVER A (H1) (T) 5 5 46 2023 T.C. WAREGEM GAVER A (H1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A (E2) (U) 1 1 32
2110 T.C. BOSTERHOUT A (C1) (T) 5 5 48 2110 T.C. BOSTERHOUT A (C1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 17:00)
8199 PADEL ERPE-MERE A (J2) (U) 1 1 34
7007 Tennis- en padelclub Smash Londerzeel A (M1) (T) 5 5 50 7007 Tennis- en padelclub Smash Londerzeel A (M1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (ma 20/05/2024 11:00)
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (G2) (U) 1 1 26
8057 T.C. MERELBEKE B (F1) (T) 4 4 44 8057 T.C. MERELBEKE B (F1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 13:30)
2031 T.C. ST-MICHIELS A (B2) (U) 2 2 32
8194 BOTZ PADEL A (L1)
8194 BOTZ PADEL A (L1)
2023 T.C. WAREGEM GAVER B (E1) 2023 T.C. WAREGEM GAVER B (E1)
8186 PADEL 2020 A (I1) (T) 5 5 53 8186 PADEL 2020 A (I1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (ma 20/05/2024 14:00)
2197 GOLDEN POINT A (A2) (U) 1 1 29
8117 T.C. PLAYERS A (K2) (T) 3 3 40 8117 T.C. PLAYERS A (K2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
8210 RADAR PADEL CLUB LOKEREN A (H2) (U) 3 3 38
2185 T.C. AQUILA A (D1)
2185 T.C. AQUILA A (D1)
0093 T.C. KIKSHAM A (Q1) 0093 T.C. KIKSHAM A (Q1)
8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A (N1) (T) 0 0 15 0084 MOLENBOS NIJLEN A (R2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 09:30)
0084 MOLENBOS NIJLEN A (R2) (U) 6 6 54
5035 TENKIE PARK A (W1) (T) 6 6 54 5035 TENKIE PARK A (W1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (O2) (U) 0 0 26
5017 KON. METALLIC T.C. A (X1) (T) 6 6 54 5017 KON. METALLIC T.C. A (X1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
7059 ATP WEZEMAAL B (S2) (U) 0 0 27
7126 PARK 1800 A (P1) 7126 PARK 1800 A (P1)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (Z1) (T) 3 3 35 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (Y2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (Y2) (U) 3 3 38
5072 TPC DRIEHOEVEN A (AA2) (T) 6 6 54 5072 TPC DRIEHOEVEN A (AA2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (T2) (U) 0 0 24
0220 PADEL 360 TURNHOUT B (U1) (T) 5 5 51 0220 PADEL 360 TURNHOUT B (U1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 16:00)
5048 G.T. TESSENDERLO B (V2) (U) 1 1 31
5108 TC KATTEBERG BILZEN B (Y1) (T) 3 3 40 5108 TC KATTEBERG BILZEN B (Y1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 13:00)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (X2) (U) 3 3 36
0102 T.C. BRABO A (R1) (T) 4 4 44 0102 T.C. BRABO A (R1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 15:00)
5012 T.C. WINTERSLAG A (Z2) (U) 2 2 39
7143 Balls And More - Waterhof A (S1) (T) 1 1 31 5085 TPC KOERSEL B (W2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 12:00)
5085 TPC KOERSEL B (W2) (U) 5 5 48
0215 ANTWERP PADEL CLUB D (O1)
0215 ANTWERP PADEL CLUB D (O1)
5026 T.C. LUMMEN A (V1) (T) 4 4 47 5026 T.C. LUMMEN A (V1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 17:00)
5005 KGTP DEN BRUUL A (U2) (U) 2 2 35
5029 Mol Tennis en Padel Club A (T1) (T) 4 4 47 5029 Mol Tennis en Padel Club A (T1) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 14:00)
7044 T.C. LOVANIUM B (P2) (U) 2 2 27
0110 TC OASE A (Q2) (T) 0 0 35 8106 T.C. SOKS A (N2) Beëindigd door Tennis en Padel Vlaanderen (zo 26/05/2024 12:30)
8106 T.C. SOKS A (N2) (U) 6 6 54
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (AA1)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (AA1)