10:00 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Maes Kathleen - 5 ptn Mellebeek Lies - 3 ptn |
|
7/6 (4) - 2/6 - 10/6 |
10:30 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Theunckens Lennert - 85 ptn |
6/4 - 6/4 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Hoye Marilyn - 40 ptn Van Oudenhove Freya - 20 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Helin Loranne - 15 ptn Van Roy Stijn - 10 ptn |
|
6/4 - 4/6 - 10/7 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ricchetti Carlo - 15 ptn Vanzeir Tuur - 55 ptn |
6/4 - 6/7 (5) - 10/5 |
11:00 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuypers Katrien - 10 ptn |
6/1 - 5/7 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL DAMES 25 1 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
Schoovaerts Nina - 85 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanmol Peter - 30 ptn |
6/3 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
Gielis Vincent - 13.1 (25 ptn) |
|
6/2 - 6/3 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Wesemael Debbie - 5 ptn Van Bael Andy - 3 ptn |
|
6/3 - 7/5 |
12:30 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Karremans Lola - 30 ptn |
7/6 (5) - 6/0 |
12:30 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Goorden Alexander - 70 ptn |
6/2 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ceusters Yves - 10 ptn |
6/0 - 6/0 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Vadder Michel - 10 ptn Vets Gerd - 10 ptn |
6/2 - 6/2 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Daniels Jan - 5 ptn Wilmotte Diederik - 3 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
13:00 |
ENKEL HEREN 1 (95 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
Vandersaenen Koen - 100 ptn nr. 189 |
|
6/1 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Vitali Marco - 25 ptn |
|
2/6 - 6/1 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Pauwels Laura - 45 ptn |
4/6 - 6/3 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Cock Kristof - 65 ptn |
1/0 opgave |
15:00 |
ENKEL DAMES 1 (90 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderheyden Emma - 105 ptn nr. 53 |
6/4 - 7/5 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Frison Fébe - 15 ptn Kneuts Igor - 50 ptn |
6/2 - 6/2 |
15:30 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stasino Natacha - 20 ptn |
7/5 - 7/5 |
15:30 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Leysen Kristof - 90 ptn |
4/6 - 6/3 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
Schepers Axel - 13.8 (1 ptn) |
|
6/4 - 6/1 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Coeckelberghs Katrien - 20 ptn Dams Jill - 40 ptn |
|
7/6 (4) - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Vlieger Kathleen - 15 ptn Van der Eedt Cindy - 15 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meert Karin - 10 ptn Vandyck Ester - 5 ptn |
6/4 - 4/6 - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Beets Elien - 30 ptn Vervoort Geert - 30 ptn |
|
6/3 - 6/7 (5) - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Langen Debby - 3 ptn Van Uffelen Pedro - 10 ptn |
6/1 - 6/3 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Beckers Sven - 5 ptn Gerard Christophe - 3 ptn |
|
6/4 - 6/1 |
17:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Oudenhove Freya - 20 ptn |
6/2 - 6/0 |
17:00 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Kopriva Kiano - 45 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Huybrighs Chris - 45 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Tanghe Jules - 13.3 (15 ptn) |
|
7/5 - 6/1 |